Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, můj mažel je básník, takže u nás to funguje tak, že on poslouchá ty ptáčky a já makám :-)
Jsem tak trochu divoženka, takže vzít do ruky lopatu nebo krumpáč pro mne není ani trochu problém a pracuju ráda, i když teda sedět někde na kolenou a trhat plevelíčky asi není úplně pro mne, já jsem spíš ten typ, co jde na věci s motorovou pilou :-)
I proto se pokouším tu zahradu vymyslet tak, aby ta "kostra" byla spíš ve stavbách, stromech a keřích, určitě neplánuju záhonky s kytičkami... Mnohem raději budu stavět altány, stříhat větve a rozvážet mulč na kolečku než dolovat plevel - což ostatně je v té vyschlé jílovité půdě skoro silová disciplína :-)

Pro někoho jiného by asi bylo skvělým řešením tu zahradu rozčlenit stavbičkami a plůtky z vrbového proutí, s tím se dá dělat spousta kouzel, ale zrovna to je jako na potvoru na mne trochu moc rustikální, pokouším se vymyslet nějaký jiný podobný koncept, jak se dá do velké zahrady dostat nějaká struktura a něco zajímavého, aniž by za to člověk utratil miliony...

Jsem moc ráda, že jsem našla tyto stránky, tady v diskusi už padla spousta super nápadů, které ráda využiju...
(Díky všem!)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika