Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V těch fotkách se trošku ztrácím, ale ono to tak je, když nepřehlédnete celý stav svým okem. Nevím, co byl vlastně váš záměr, jak měla zahrada vypadat? Zatím je to trochu fotbalové hřiště wink Já plánovala, kreslila, měřila zahradu asi půl roku, než jsem udělala nějaký konečný návrh, předala jsem ho zahradní architektce, která mi tam nezměnila myslím nic, jen přidala zídku a pár balvanů. A doplnila rostliny, dle stanoviště. Ale mám zahradu obrovskou, i to stálo moc peněz, bez zahradníků se to zvládnout nedalo. V menším měřítku, s dobrým plánem by to šlo. Možná jste měli spočítat, kolik bude stát bagr a kolik by stál návrh zahradního architekta. Bylo by asi jednodušší, si trochu připlatit, než teď napravovat chyby, což taky nebude zadarmo. Vyvěrající voda... já bych udělala přírodní mokřad-jezírko(dle vydatnosti) v dnešní době k nezaplacení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika