Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Neudržované zahrady a stromy? Vím své!!! Šest let se dřu na zahradě (která mně stála i nemalé peníze), kde mám z každé strany v  "Výborné sousedy!!!". Se dvěma sousedy (zleva a zprava) jsem se dohodla bez problémů na všem, fajn lidi. Bohužel oba pozemky jsou nově prodány a nebydlí se na nich, zatím. Jenže ve spodní části zažívám hotové peklo se sobcem, který jede přes mrtvoly. Hluk a binec (kovové spony, nedopalky cigaret, polystyren, hřebíky, binec po jeho mega ohňostroji, neoprávněný vstup na můj pozemek, motorová pila a štípačka dřeva jsou na denním pořádku i o víkendech do 20h). Toto je jen zlomek jeho chování. V horní části zahrady mám přes cestu souseda, který má metasekvoj čínskou okolo 30m. Přála bych vám vidět ten bordel, který mi teď létá do štěrku, kůry, na střechu, do okapu. je to prostě všude a hlavně, nejde to sbírat. Sekvoj ořezal kvůli svému satelitu, ale že druhému dělá nesnesytelný nepořádek, to řešit nehodlá. Nemám už trpělivost řešit věci domluvou, které se minuly účinkem. Každá rada drahá... Děkuji J.M.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika