Kokrspanel palicak



host - 242.219 (?) 
22.6.2009 21:27, zobrazeno: 16573x

mam kokrspanela leze do postele ale jde mi to na nervy.nechce me tam pustit musim mu hodit neco aby odesel existuje neco co by ho odradilo?je nejaky sprej ve zmerimexu je drahy nemate s nim nejake zkusenosti nez ho koupim?ilona

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 73.236 (?), 23.6.2009 9:33

Jedině důsledná výchova, žádný sprej proti nevychovanému psovi neexistuje.Nechala jste si ho přerůst přes hlavu a cítí se být on Vaším pánem.Chce to důsledně ho vykazovat na jeho místo.Pokud je agresivní, je to už trochu těžké ho převychovat.Kokrové jsou paličatí a někdy i kousaví.A hlavně pokud Vás poslechne, chválit,chválit jako s chlapem!   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.14 (?), 23.6.2009 11:35

Tento názor můžu podpořit vlastní zkušeností. Také náš kokřík dokáže být pěkně umíněnej. Jediné, co platí na jeho umíněnost, je to aby věděl, kde jsou hranice, kam nesmí a toto od něj vyžadovali všichni z rodiny. Jakmile mu někdo povolí víc, tak tyto zákazy přestane respektovat. Když ho pak někdo plácne, tak se ani neurazí, protože dobře ví, že to zkoušel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.2 (?), 7.3.2011 16:44

Mam uz druheho kokra-fenu, kazda mela, ma jinou povahu, tahle je palicata, ostra,jinak mazel.Jsem s ni vcelku v pohode, ale miti ji chovatel, ktery nema zkusenost, pokousala by jej hned, kdyby nevedel, jak na ni.Proste kamaradit, ale dusledna vychova.Hlidac vynikajici, ale rada ma tendenci sefovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 242.219 (?), 23.6.2009 17:20
jo mate pravdu.on je mi verny.chodi za mnou furt.nemuzu odelat bez nej krok.jsem na tom lepe nez obama.takoveho bodyguarda mi muze kazdy závidet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 7.3.2011 16:46

Pani, nic bych mu nehazel, proste bych ho odvolal z gauce, rekl misto a tecka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika