Stromy, kriky v zahrade?



viliamK - (1) - 41.159 (?) 
19.5.2010 20:44, zobrazeno: 4989x

Zdravim, Chcem poprosit o radu, pri vybere stromov a krikov do zahrady. Chcel by som vysadit stromy pozdlz plotu aby bol zahusteny priestor, aby nebolo vidno na druhu stranu. Chcel by som stromy listnate a ihlicnany nejako skombinovat dokopy, aby to nebolo v zime hole. Listnate nieco do vysky 3-6 metrov so sirokou korunou. Pred stromy trocha dopredu by som chcel nejake kriky, alebo nejake rastliny, ktore zahustia priestor dole, nieco co je menej narocne na starostlivost a co rychlo rastie. Najlepsie nieco co je lahsie dostupne za menej penazi. Nechcem nieco vynimocne proste chcem zahustit priestor kde je plot aby som to oddelil od suseda. A chcel by som poprosit o typ na nejaku "tahacku", nieco co sa tiahne okolo plota, co plot obrastie a tiez je to nenarocne a rychlo rastie. Tu je obrazok z 3d. Cervene kuzele prezentuju stromy a zlte kocky kriky. Za kamenou stenou by som chcel nieco ako zakutie, aby tie stromy boli trocha vyssie ako ta zadna stena, aby tie listnate prenikali ponad mur a tvorili prijemny tien, nejake zakutie Vdaka za rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika