Program na návrh zahrady



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 180.2 (?) 
23.1.2009 17:52

Jen malinko se přidám. Pokud je mi známo, tak program 3D vznikl v Rusku, tak nevím, jak by to bylo s nějakou stížností. Dostal jsem jej před mnoha lety od známé, která žije v Německu. A na obalu toho CD to bylo napsané, že je z Ruska. Zabývám se projektováním zahrad, ale neudělal jsem s tímto programem ani jeden projekt. Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 233.160 (?), 28.1.2009 8:51

Dobrý den, taky se malinko přidám. I já se zabývám navrhováním zahrad a používám k tomu podle potřeby zákazníků oba programy. Myslím, že Moje zahrada má pro zahrádkáře líbivější formu (zobrazené rostliny se blíží skutečnosti a i zobrazení budov a pod.je možné téměř jako ve skutečnosti), naproti tomu Sadovnická projekce je profesionálnější (zobrazení hladin, přehledný osazovací plán, axonometrie atd.,)ale rostliny i budovy jsou zobrazeny víc graficky. Takže záleží opravdu na představě a potřebě zákazníka. A paní Jitce - meruňku najdete pod latinským názvem Prunus armeniaca, magnolii pod synonymem šácholan nebo latinským Magnolia a "klasický" tis červený mívá vejčitý tvar, zkuste jinou varietu :)). S pozdravem Jana K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 215.9 (?), 28.1.2009 20:22

Nenapsal by mi někdo prosím aktivační číslo na program sadovnická projekce mini. Je prý v každém čísle Zahrádkář na straně 4.

Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 180.2 (?), 28.1.2009 21:35

CRJC-9ET9-FTDX-E3LGFH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 215.9 (?), 28.1.2009 22:38

Děkuji za aktivační klíč, bohužel mi to ukazuje že je neplatný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.2 (?), 28.1.2009 22:47

Je to z nejnovějšího, čili únorového čísla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.103 (?), 6.2.2009 13:34

JJ, přesně tak, je to z posledního čísla zatím, ale taky mi nefunguje :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 154.1 (?), 8.2.2009 20:47

Tak jak jste si s tím kodem poradily program mám staženej, ale také nefunguje.Dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Libor Štolc - (1) - 150.228 (?), 24.2.2009 13:17

Dobrý den, mohu doporučit program, který skutečně funguje. Jedná se o program Realtime Landscaping Architect firmy IdeaSpectrum. Z jejich webové stránky ideaspectrum.com si můžete stáhnout plně funkční zkušební verzi. Program si můžete koupit, jestliže můžete platit kartou do zahraničí. Do týdne program dostanete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.190 (?), 14.3.2009 19:46

Dobry den. Spominany Realtime Landscaping Architect je od februara v predaji aj s ceskou lokalizaciou (v cestine).Cena pochopitelne trochu vyssia ako ENG verzia, ale myslim ze stale relativne nizka. Oproti Sadovnickej projekcii urcite :)  Rad by som vedel, ci sa najde niekto kto by vedel tieto dva programy porovnat.  Ale to nechame na novu temu. Stano
 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika