Příspěvky uživatele - Zahrádkářský kacíř

Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 29.3.2010
Zeptejte se spíš místních, tady to nebudeme vědět, často se to výrazně liší - pokud je to poblíž středozemního moře, tak tam tuším pěstují hrášek, salát a pod. přes zimu (tedy sází na podzim, ne na jaře)
Popínavé jahodníky, 29.3.2010 Obsahuje fotku
Kdo najde nejvíc kopií? (pozor, jsou i zrcadlově!) Zahrada to nějak rozmazala,tady je to vidět líp.
Imperata cylindrica aneb Japonska krvava trava, 29.3.2010
Nevím jestli je tohle to správné místo na takový dotaz, spíš se poptejte přímo v Řecku.
Jakou odrudu na hruskovici?, 29.3.2010
Asi myslel před naředěním.
Fíkovník, 29.3.2010
Vím že to bude ode mě znít divně, ale fíkovník neřežte, rozhodně ne v našich podmínkách.
Kdy přesadit vzrostlou lístku, 28.3.2010
Kdo by měl zájem tak například článek tady a přímo výsledek jednoho z pokusů tady.
Kdy přesadit vzrostlou lístku, 28.3.2010
Je to spíš smutně jak víra vítězí nad rozumem. Dřiv jsem sem dával i výsledky pokusů, ale je to marné, druhá strana má nezlomný "argument" v podobě "dělám to tak už x let, tak je to správně"...
Prim na pergole, 28.3.2010
Nebojte, samy o sobě nepřetíží, přetížit jí můžou jen plody.
Kanadská borůvka není borůvka, 28.3.2010
Jak vám napsali ostatní, nepleťte čtenáře. Zimozlezu se říká kamčatská borůvka. Kanadské borůvky jsou opravdové borůvky.
Kanadská borůvka, 28.3.2010
To si pletete s kamčatskou borůvkou. Kanadské borůvky jsou opravdové borůvky.
S čím a jak roubovat citrony?, 28.3.2010
Není to úplně pravda - jen to trvá dlouho a musel by být velký strom. Samozřejmě naroubovat už z plodícího citroníku. Někdo vám tu určitě poradí líp.
Popínavé jahodníky, 28.3.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem kvůli tomu našel heslo Tohle celé je zkopírované:
Rodí víno vypěstované ze semínka, nebo se musí roubovat?, 19.6.2009
Každý semenáč čehokoli je plodný. Vyjímkou jsou jen rostliny, které mají zvlášť samčí a samičí rostliny.
Cibule šalotka, 18.6.2009
Já tam nic nevidím.
Nemoc jabloně? Prosím o radu, 18.6.2009
Nejspíš se vaše jabloň někomu moc líbí, a tak se zařídil podle hesla "ty máš kozu, ať ti chcípne"...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika