Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špenát, 8.2.2024
Opravdu obrovský rozdíl teplot na teplotním rozhraní.  Aktuálně Ústí nad Labem 0° a ČB +10,2°.
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
včera jsem vysel do truhlíků letošní várku raných košťálovin a salátu. Trochu Bremexu jsem vysel zkusmo už před 2 týdny a zdárně roste. Walter
Paradajky pre r. 2024, 8.2.2024
Děkuji za poučné příspěvky od odborníků a přeji mnoho úspěchů v dalším pěstování. Walter
Špenát, 7.2.2024
, pane PP.
Kadeřavost broskvoně 2024, 7.2.2024
už tolikrát jsem si říkal, že se zařadím do proudu a postříkám broskvoně, jako ostatní pěstitelé. Jenže když by byl vhodný termín, tak postřik, nevím proč, zase odsunu až na nejzasží dobu těsně před rozkvětem. Zvyk je železná košile. Vloni byl rok... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 6.2.2024
Já si dovolím rozšířit dotaz k tomu způsobu skladování semínek rajčat a případně i paprik. Jak skladujete semena rajčat a případně i paprik, vy, nejzkušenější pěstitelé a odborníci, paní E.T., pane Milane, pane Vladimíre? Já skladuji semínka v... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024 Obsahuje fotku
V mém malém papírovém growboxu, světlo od 6:00 do 21:00.
Rajčata 2024, 31.1.2024 Obsahuje fotku
Milane, máš nádhernou zimní zahradu. Umělé osvětlení dělá divy a myslím si, že rozvoj LED osvětlení nám otevřel nové možnosti. Walter
Užrané rašící tulipány, 28.1.2024
Udělejte pro bažanta přístřešek a krmte ho třeba zrním. Když bude nažraný, nebude muset v záhonech hledat další potravu. Nebo si pořiďte na zahradu kočku, ta ho tam v klidu nenechá.
Rajčata 2024, 26.1.2024 Obsahuje fotku
ode dneška zkouším zase něco nového.Původní kryt z krabice 23x70cm jsem zaměnil za 43x58cm, výška cca stejná 50cm, se stejnou žárovkou 5W, 15 hodin svícení a zbytek tma. Využitelná plocha je o polovinu větší a vešly se pod ní 4 Azteky, 2 malinké CC v... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 25.1.2024
už léta vysévám košťáloviny a hlávkový salát do truhlíku až začátkem února, letos jsem ale udělal výjimku a k běžnému termínu v únoru jsem pár desítek semínek Pylonu a Bety a salátu Bremex zkusil vysít už včera. V průběhu jara pak uvidím, jestli... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 25.1.2024
Měl jsem je do minulého týdne v té krabici s LED žárovkou, jak jsem jí tu nafotil v půlce prosince. Svítil jsem 15 hodin denně. Po doporučení Milana aspoň 3 nejsilnější rostliny dám zase pod světlo, spolu s klíčícími semínky salátu. Ty Azteky jsou... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 25.1.2024 Obsahuje fotku
Aztek po 2 měsících od výsevu. Asi nic moc, ale tahle rajčatová zahrádka mi stačí, nejsilnější rostlinky mají 10 listů a už nadále nebudou pod umělým osvětlením.
Předpěstování košťálovin, 23.1.2024
myslím si, že vaše sadba, pane Miloši, vypadá docela pěkně. Není vytáhlá, přisvětlování pomáhá a je docela možné, když bude příznivé jaro, že sklidíte první květáky už koncem května.
Počasí, 19.1.2024
to je samozřejmě známá věc.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika