Příspěvky uživatele - 248.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznej ptáka 2, 12.3.2016
Tak tu jsem "naživo" ještě neviděla... Jakou má pěknou "kapucku" na hlavě!   Lída
Název rostlinky, 12.3.2016
Kamarádka ji má už tři roky, přezimuje v místnosti s mírným topením, zjara zastřihne (řízky zakoření v zemině), stará rostlina obrazí a kvete celé léto. Jen musela "vychytat" zalévání - ani málo, ani... celý příspěvek >
Stará jabloň - odroda, 10.3.2016
Zvonkové?           Lída
Krokusy - kdo pozná odrůdy, 9.3.2016 Obsahuje fotku
Pickwick to není, ten je velkokvětý a kvete později. Nevím, jestli je teď na netu ještě k dispozici podzimní katalog Lukon Bulbs, ti jich tam mají vždycky spoustu a fotky odpovídají skutečnosti. Cream Beauty mám také, je opravdu krásně smetanový s... celý příspěvek >
Cibulky - zničení, 6.3.2016
U mne takhle funguje modřenec, puškinie a snědek, také je věčně tahám z míst, kde je nechci. Jenže stačí vysemenění a jsou i v zelenině... Cibulky nesmějí ani do kompostu, přežijí tam.       Lída
Jahody, 5.3.2016
Ježiš, já vás všechny nechtěla tak rozčílit! 1) Netvrdím, že ostatní nemají zkušenosti, ale po tom, co jsem viděla různé způsoby pěstování jahod u nás v osadě (je nás tam cca 60), došla jsem k závěru, že sázení do netkanky zřejmě není "to pravé... celý příspěvek >
Jahody, 5.3.2016
Pane Vladimíre, dotaz. Tu fólii jste tam měl loni první rok? Pak ano, rok, maximálně dva. Ale při dlouhodobějším pěstování se opravdu neosvědčila ani u nás, kde je dost písčitá zem a bylo by výhodou udržet vlhkost. Musela by se aspoň zjara sundat a... celý příspěvek >
Jahody, 5.3.2016
Ano. Protože pokud něco víte o jednostranném vyčerpání půdy, o tom, že po každé rostlině zůstávají v půdě rezidua, že každá rostlina má své specifické choroby a o tom, jak je důležité střídání plodin obzvášť na malé zahrádce, je jednoznačné, že pokud... celý příspěvek >
Jahody, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Kuky, tady to je asi zbytečné... Když tu dávají příkladem jahody deset let dávané na stejné místo... Pak je zbytečné něco psát. Holt někdo dá přednost bezpracné fólii a ne kvalitě a množství jahod.  Seberou misku jahod velkých jak dvoukoruna a... celý příspěvek >
Strom vždy zajde, 5.3.2016
Ono také záleží na tom, jaká půda je na zahrádce, meruňky mají raději propustnou zem - pokud máte zem těžší, možná by bylo dobré dát dospod do jámy drenážní vrstvu.           Lída
Jahody, 5.3.2016
Ruční pletí. Pod černou netkankou se v horkém létě paří kořínky, jahody se mnohdy o ni doslova připečou a půda bývá ulehlá, nelze okopávat. Ti, co to u nás v osadě zkoušeli a původně si chválili, už říkají, že to není dobré a 90% z nich už se vrátilo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika