Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 12.3.2015
Co sa tyka tych bakterii... 95 % druhov pritomnych bakterii v tom gulasi ani neuvidite pomocou standardnej optickej mikroskopie. A tie co sa mozno podari... z nich 95 % beznymi metodami spolahlivo nedokazete identifikovat. Taky je zivot rozmanity.... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 12.3.2015
Este jedna vec ma zaujala. Hmotu ste stanovovali vazenim. Neviem si to predstavit, ako sa to da stanovit v mokrej pene plnej vody. Tazko sa to da susit.  V inych to asi bolo jednoduhsie. Asi ste mali svoju metodiku, ale omnoho jednoduhsie ste... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 12.3.2015
Poucny test a zaujimave vysledky. Mna velmi zaujali komentare k filtracnej pene... ze je najlacnejsia a v pomere cena vykon absolutny top. Je zaujimave, ze v diskusii napad s kuskami peny ste skuseni jazierkari odsudili ako nie moc dobry napad a v... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
zaujimave, bordel sa nezachyti cez sito s 300 mikronmi, asi ani 60 mikronmi... a spusta tohto bordelu sa zachyti v sude s husimi krkmi, kde su diery medzi nimi na jeden palec.
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 11.3.2015
Velmi dobry insekticid je actara, ale nie je uz dostat
Sterbinovy filtr, 11.3.2015
Exn, bavime sa tu o tom, co dat za strbinovy filter, za ktorym sa predpoklada slusne vycistena voda. Za nim az tolko bordelu nebude... Navyse, zmysel nasekaneho molitanu namiesto krkov a guliciek som videl v koncovom stupni ako cisto biofiltraciu.... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 10.3.2015
Samotny filter ma 80 L, nieco z toho bude mozne zaplnit nejakym mediom. Podla mna lepsie ako to nechat prazdne.Ja by som dal molitany, dobre sa udrzuju. Za sitom sa budu zanasat asi len pomaly. Komfort by to nemalo obmedzit nejak vazne.
Sterbinovy filtr, 9.3.2015
Ak ma byt v nadobe pod sitom len voda, tak s gulickami sa nic nepokazi. Mozno tam porastu aj nejake bakterie. Lepsie by bolo tam strcit aj nejake tie molitany, ked je tych guliciek len par litrov.... a obcas preprat. Molitany by boli len na bio... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 9.3.2015
Chcem sa spytat na filter od tejto firmy (wiltec). Pri vstupe vody z jazierka do filtra je nejaky priestor, ktory sa vraj da nejakym sposobom vyuzit. Ze sa tam da dat nejake medium, bio, resp. mechanicka filtracia. Je to realne, alebo je lepsie to... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 3.3.2015
Pretoze ak chcete mat travnik pekny, musite suchu dlhu travu vyhrabat. Ak prsi, moze vam posekana dlha trava hnit.
Kompost - postup - vrstvenie, 3.3.2015
Pre mna je kompostovanie relax hlavne preto, ze nepotrebujem merat vrstvu, kolko ma cm, ani tvorit rozne teorie a metodiky, v akom poradi a v akom case kde co zamiesat. Ak verim, ze to kompost zvladne, ide to tam. Ked je material, tak ho tam pridam,... celý příspěvek >
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 3.3.2015
Ja to vidim asi takto: Pouzit prostriedok na plody ked sa zvrhne pocasie a bude zima a sychravo. To by mohla byt dobra prevencia hniloby plodov. Staci OL 3 dni ak neprsi mesiac. Zasah v pravu chvilu. Ked je pekne, nestriekat, pripadne dat preventivny... celý příspěvek >
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 3.3.2015
...ktory je aspon lokalne systemovy?
Fóliovník, svařování fólie, 2.3.2015
...ked budem mat poruke taviacu pistol, vysusam. Sam som zvedavi. Roztavena tuba by mala roztavit aj foliu.
Sklerociová hniloba česneku, 2.3.2015
aliette
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika