Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 30.4.2015
Ta T20 je z jakého roku? Prostě jestli je "novodobá" nebo od Terra.
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 29.4.2015
Výroba dvoumontáže je zde na foru již popsána všetně použitých věcí. A není to blbost dávat na T20 dvoumontáž? Nezničí se?
Vari vs Moundfield, 29.4.2015
Když sem nebo jinam dám hořící "mercedes" mezi jednoosácích co tím mám jako deklarovat? Asi jsou lidé, kteří si neuvědomují že nejen Vari, ale s největší pravděpodobností ani žádná jiná firma, ještě nevyrobila dokonalý stroj. Sype se... celý příspěvek >
Motor Jikov, 27.4.2015
Já bych se zaměřil na dvě věci. Motoru můžou už propouštět gufera na klice, nejspíše to pod sertvačníkem, ale dělají se vždy obě a nebo zapalovací modul nad svíčkou pod nádrží. Předpokládám, že jde o motor s bezkontaktním zapalováním.
Hecht 7100, 27.4.2015
Podařilo se u někomu nasbírat nějaké zkušenosti s tímto jednoosým strojkem?
Vari vs Moundfield, 26.4.2015
Já teda nevím jak jste na tom se znalostma ohledně postřiků a fascinuje mne, jak někdo dokáže hned a jasně vyčíslit "co to chce", jen prosím nezapomeňte, že všechno nad dvacet litrů objemu postřikové papaliny, musí mít "technickou" certifikát o... celý příspěvek >
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Konečně někdo kdo pochopil funkci výstupků a dokázal si po domácku poradit bez ztráty funkce "střižných" míst.  Píšu to proto, že někteří si taky dokáží poradit, ale jen tak, že unašeč provrtají, ale dají tam ocelové štroubky s matkama. Ono i... celý příspěvek >
Dvoučelisťová vs. třísegmentová autoamatická spojka 80mm (Vari), 24.4.2015
Že by montáž byla vyloučena to teda není, ale můžou se objevit mmj. problémy s přenosem výkonu. A vlastně o to dřív tedy může prokluzovat aniž by to zaznamenala obsluha. Se spínacíma otáčkama by nemusel být problém, spojku dvoutaktu lze štelovat. Můj... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 23.4.2015
Takže suma sumárum se stalo co? Leda nic. Chybné číslo v hodnotě maximálních otáček motoru, nemělo vliv na správné čísla výstupních otáček a o ty šlo. Jinak je teda vidět, že spousta lidí nemá ani ponětí v čem v převodovce vlastně spočívá ten rozdíl... celý příspěvek >
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 22.4.2015
To je přesně to, o čem jsem psal. Co by dělal benzín v podávadím čerpadle nafty, proboha? Co to je za příklady? Si připadám jak v pomocné škole a já myslel, že je zde osazenstvo s minimálním technickým cítěním.
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 22.4.2015
Benzín je "suchý" od dob, co z něho zmizelo olovo. Biosložka jen zabírá místo palivu, na které jsou ty motory léta konstruovány. Přijde mi to jako takový boj-soutěž, jedni pracují na tom, aby byl motor co "nejdokonalejší" a druzí mu to kur - ví... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Pružinka, kulička, důlek-dirka. Nic primitivnějšího a ruce solidně vnímatelného tam funguje snad padesát let, už od dob Gutbrodu. Stane se, že prostě obsuha kuličku "stratí". Pak ale řadící páka prostě nedrží nikde v poloze. No a pak se kulička... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Je zajímavé, čím je tento výrobek déle v prodeji a čím více se mění technická znalost obsluh, tím na světlo vystupují větší záhady. Je úplně notmální, že se stane, že při přeřazování narazí zub na zub a nejde dořadit, prostě se tak zastaví... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 7.4.2015
Já právě nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale vypadá to, divně. Jak jsem psal, před uvedenou dobou nemohlo Vari nabízet motor GXV na ničem. No a jestli má doklad na tento motor ať to řeší. Nedej bože, že je to prodejce.
Broušení řetězu strojně - jak je to s těmi úhly, 7.4.2015
Brusky se zde probíralo již před pár lety. Jestli si mohu dovolit odpověď, tak vyobrazenou brusku nebrat, s těma se záčinalo, pak se vylouplo brusky s pevným ramemnem no a dneska, pokud se máte rád a nehodláte na sobě šetřit je vhodná třeba GUDE 2500... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika