Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
Jeste nehazte flintu do zita... na rozvadeci hydrauliky (ovladacvi packy)Je ze spodu takova matice a pod ni by mel byt sroub na nastaveni tlaku prepousteciho ventilu hydraulickeho okruhu zkuste trochu pridat otacenim do prava.ale nejlepsi pro urceni... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
Zkuste si pripojit manometr na hydrauliku a zjistete jaky vam to dava tlak.V lete muze byt problem ze se olej znacne zahriva treba i 80 °C nakladace a podobne stroje s hydraulickymi prvky maji chladic oleje s regulaci teploty (termostat + ... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 11.4.2008
Díky za rady. tuto problematiku jsem uz studoval na jiných serverech jestě před tím než jsem dal dotaz sem. Chtěl bych se zeptat na ekologičnost kartonů??? Papírny produkují docela dost znečištění (voda při zpracování) samozřejmě že mají čističky... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 10.4.2008
Dobrý den, mám dotaz ohledně mulčování a to s použitím kartonu a na něj vrstva slámy.Jde toto použít i na pozemek kde je doposud mnoho let louka?Může tato metoda zahubit i vytrvalé plevele pod mulčem?Vysvětlete správný postup a napište vaše... celý příspěvek >
vyvažovačka na nože, 10.4.2008
V navodu od me starsi sekacky se pise: demontovany nuz nasadit na kulatinu od klice na svicku, zatocit s nozem.Nuz se musi zastavit pokazde v jine poloze. pokud se jedna polovina noze zastavuje stale dolu tak je tezsi a mate odbrousit a potom... celý příspěvek >
Můžu přidat písek ze staré omítky do půdy?, 1.4.2008
diky za radu, tato neobsahovala zadny cement protoze v ruce kdyz ji zmacknu tak se rozpadne na pisek.Jestli tam cement byl tak velmi malo
Travní vyžínače, 31.3.2008
Vykon 400W je samozrejme lepsi. otazkou vsak zustava jestli neni bosch kvalitnejsi a celkove jestli nebude mit delsi zivotnost... Tyto elektricke strunovky se casto spali vlivem prehrati vinuti motoru nad kritickou mez tzn prekroceni mezni teploty... celý příspěvek >
Travní vyžínače, 31.3.2008
Na jakou plochu to chcete?Vsechny elektricke vyzinace maji dost malou zivotnost diky malemu vykonu.Sekani trva moc dlouho nutnost doplnovat strunu, po case se ulomi civka nebo jeji unasec, tahat prodluzku atd... proc nechcete treba sekacku?Ja osobne... celý příspěvek >
rotavator Robix, 31.3.2008
Oblozeni je OK akorat byla vypadla jedna segerovka takze to drelo ale to jsem opravil jako prvni.Tloustka oblozeni je cca 4mm takze v pohode.Pri te zatezovaci zkousce obcas proklouzl klinovy remen schvalne jsem ho uplne nenapinal aby radsi proklouzl... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.3.2008
Dobry den, pouzivam truhliky s kulickou je to cesky vyrobek "najdete si na netu" Jsou pevne stabilni, a taky pojmou 4-5L vody Muskaty vydrzi v nejvesi horka 4 dny bez problemu vic jsem nezkousel a to byly hezky narostene vysely od truhlkiku dolu... celý příspěvek >
Sušička ovoce, 13.3.2008
Chtel jsem loni koupit susicku ale jak jsem si predstavil ze budu rucne umivat sita a zbytky v drazkach no nevim jak bych to zvladal asi by sla nekde odlozit...Nakonec jsem si vzpomel ze se da susit v horkovzdusne troube.Dam do trouby na plechy... celý příspěvek >
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 12.3.2008
obsahuje velmi male mnozstvi oleje...pro lakovny jsou specialni upravny stlaceneho vzduchu. Napr my mame kompresor schneider sroubak ten ma separacni filtr oleje uvnitr, vymrazovaci susicku vzduchu odlucovac oleje radu filtru s odlucovaci + dalsi... celý příspěvek >
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 11.3.2008
Schneider dobra volba na dozivotni uzivani.V praci mame sroubak ktery ma jiz 39000provoznich hodin a stale tlakuje bez problemu.Samozrejme s udrzbou a pravidelnou vymenou oleje. Je to podobne jako by jste nejazdili s autem 2800 000km Ale jak pise... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 10.3.2008
Mam sekacku s pojezdem a motorem tekumseh 35-ka 12 let no problem.NEZERE olej. 1x za rok menim olej za origo tekumseh 1x za rok rozeberu vycistim namastim loziska a rohatky v ozubenich pojezdu tez namazu kluzne ulozeni kolecek. 1x jsem menil v... celý příspěvek >
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 10.3.2008
Rozbehne se v pohode on ten pist se roztahne trosku az pri zahrati.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika