Příspěvky uživatele - 4.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatické zavlažování, 22.5.2013
Odisielm mi hunters ec controler do exterieru. V jednej predajni co sa zavlahami zaobera mi povedali, ze niet pomoci, ze je potrebne kupit novu.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.5.2013
Ak je to ZnO, malo by sa to rozpustit (dokonale) v kyseline aj v roztoku hydroxidu. Pri zmene pH naspat neutralizaciou by to male opat tvorit bielu zrazeninu. Zo siranu by sa mal dat elektrolyzou pripravit kovovy zinok.
Také se nechal někdo napálit?, 15.5.2013
Predná strana, hybrid... Zadná strana oznámenie o zmene na nehybrid a vnútro by mohlo byť prázdne s lístkom, že sa minuli všetky semená aj hybridy aj nehybridy. Mohlo by to byť v 5 percentnej zlave. Zákazník by mal byť spokojný, čestne mu to... celý příspěvek >
Zasazení leknínu, 14.5.2013
Trochu sa skratit da. Hlavne s nim do vacsej nadoby. Skoro na jar sa da koren pretat v prostriedku a potom budete mat 2 lekniny. Teraz uz nie. 
K čemu je Talent?, 7.5.2013
...hovori sa, ze drina je 90 % a Talent len 10...
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
...ta kyticka c 10 vam vyrastie v husty velky krik s priemerom 1 aj 2 m.
Moniliový úžeh, 6.5.2013
V tom klucovom obdobi nebolo to pocasie take zle. Ani pre jednu ani druhu chorobu. Uvidime ci sa to nedose...
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
a co takto roundup?
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
Ak je to zivy travnik a nie drnoviste suchej travy: - vymente sekacku, alebo - naostrite noze, alebo - zdvihnite vysku strihu, alebo - sekajte 2 krat castejsie, alebo ...viacere rady uplatnite naraz
Kalač, 24.4.2013
dajte foto! 8 kg, asi naozaj netreba brusit, ale lahsie naradie... tomu treba pomoct. Inak si neviem dost dobre predstavit, co sa udeje, ak 8 kg kalac odskoci...
Kdy sundat netkanou textilii, 24.4.2013
v zahradke sme vysadili niekolko zelenin a prikryli bielou netkanou textiliou. Otazka je, ci nie je prilis teplo a nie je lepsie ju dat prec. pravda je, ze je tenucka a nemusela by skodit. Je na cesnaku, cibuly, a vysiatej mrkve a petrzlene.
O jaký jde druh vrby?, 22.4.2013
mame podobnu a rastie 3 m za jeden rok. Toto vypada ako take mladatko. Ale mozno je len podobna.
Mravenci -> mšice, jak na ně?, 22.4.2013
Bacha, ak sa nejaky konar dotyka povedzme zahradneho domceka, mravce su vynaliezave a najdu si cestu aj po tomto konariku...
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 19.4.2013
...strava pre denitrifikaciu. Jasne, najlepsi je cukor, ale videl som clanok, kde sa snazili o denitrifikaciu pomocou rozpustania vodika v odpadovej dusicnanovej vode, aj alkoholom (skoda ho). Ak ma niekto vodu znecistenu napr. vykalmi ryb, malo by... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 19.4.2013
Ja by som moc porezne matrose neprecenoval, hlavne co sa tyka nitrifikacie.  Denitrifikacia je ina zalezitost. Pre nitrifikaciu potrebujete dostatok kyslika a to priestor schovany niekde v poroch priam vylucuje. Ak keramzit natiahne vodu tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika