Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvetou moc brzo, 11.4.2011
tak nejak je to i u nas a jak videt, clovek nemusi bydlet v Polabi, aby mel sezonu brzy :.-)
Kvetou moc brzo, 10.4.2011
u nas to je 340mnm Hořovicko (Okr.Beroun), jinak merunky z 80%odkvetle
Kvetou moc brzo, 10.4.2011
u nas uz asi 5dni kvetou tresne... a asi 2 dny svestky..takze jiste nezmrznuti zatim jisti jen oresaky.-)
Jaký tvar koruny u meruněk?, 9.4.2011
ja mam tedy merunku na Wagenheimce, tak snad to bude OK
Jaký tvar koruny u meruněk?, 8.4.2011
takze se mam radeji ridit starymi dobrymi radami a nechat ji terminal-tedy podobne jako u svestek... je tomu tak?
Jaký tvar koruny u meruněk?, 7.4.2011
Ano, presne tak, volne rostouci koruna s hl.terminalem mi prisla obvykla, takze nevim proc v poradu Přemka P. rikali o dute korune, na udrzbu je asi jednoduzsi, ale zas is myslim, ze se muze drevo snadneji pod tihou lamat-ale mozna si jen domyslim
Třešně, 7.4.2011
tak uz jsem se vsiml, ze u souseda kvete 40-50% kvetu tresne... zitra mi z casto jiz nakvete svestka Cacanska.., jak jste na tom vy ostatni?
Jaký tvar koruny u meruněk?, 7.4.2011
Zdravim, vzdycky jsem si myslel, ze u merunek je nejlepsi tvar s hlavnim terminalem, ktery je vyssi, naopak v TV v nedeli doporucovali kotlovitou korunu znamou pri tvarovani u broskvoni, co byste mi tedy doporucili? Mam vysazenou ted zjara merunku a... celý příspěvek >
Višeň, 6.4.2011
ja jsem tatovi koupil odrudu Erdi Bötörme(omlouvam se Madarum za pravopis :-)) z uvedenych odrud jsem zjistil, ze je alespon odolnejsi na ruzne choroby, ohledne mon.spaly vysla nejhure morela jinak pekny clanek o novych odrudach visni ted v nedavne... celý příspěvek >
Vylezl vám už česnek?, 6.4.2011 Obsahuje fotku
cesnek, foceno ted v pondeli...
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
pokud mate foliovnik ci sklenik muzete sazenice jiz umistit prave tam, ja rajsky mam jiz ve skleniku-nevysazene-aby tam byly kompaktni a nevytahle a kdyz se ma ochladit, hodim na netkanou folii a je to, tak to vyzkousejte-samozrejme, nesmite bydlet... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 5.4.2011
no nezni to spatne, kdyz ctu, ze na Breclavsku jsou na tom stejne jako my a to nejsem ani z Moravy ani z Polabi :-)
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
souhlasim s Mirkem, mam takovy žebříček teplomilnych rostlin - rajče - paprika - lilek - okra
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
take zdravim! ja jako lilkovy přívrženec doporucuji zasadne davat po jedne rostline, maximalne pokud by se jednalo o odrudu Cesky rany, mozno i po dvou, ale to je vyjimka, takze spise po jedne a hlavne teplo a svetlo
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 5.4.2011
Zdravim, po case zas obnovuji toto tema, nebot broskvone jiz pokvetou. Chci se zeptat hlavne vas co jste z jizni Moravy... u souseda jiz dnes vykvetly broskvone, porad si myslim, ze nase vesnice je mikroregionem, proto by me zajimalo, zda prave v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika