Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas, konec kvašení, 10.11.2017
Med nebo cukr se dava aby vice nateklo alkoholu ale ten se pridava hned s hruskama   pozdeji to nema zadny vliv samozrejme v rozumne mire
Česnek 2017/2018, 2.11.2017
Zdravim normalni amatery sazeni cesneku kteri sazi 100 az 200 strouzku cesneku   pro svoji potrebu    obycejne zkusenosti hnojeni rady  a podobne dekuji za rady
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 29.10.2017
Nejhur dopadnou asi foliovniky
Paprika Rodrigo, 28.10.2017
Je to sazka do loterie but a nebo muzou prijit v polovine zari mraziky a je po urode zalezi jen na pocasi         vasek
I toto je Mountfield, 27.10.2017
Dali mu aspon za ty nehorazne prachy olej zdarma?
Paprika Rodrigo, 27.10.2017 Obsahuje fotku
polní paprika
Paprika Rodrigo, 27.10.2017 Obsahuje fotku
Paprika Rodrigo polní papriky druhá sklizeň bez vyštipování vršků
Mrkev, 18.10.2017
Klikni na paprika rodrigo a uvidis co jsem vypestoval urcite nejsi spatny   tak jsem to nemyslel obrazky jsou pekne takovych podobnych jsem videl dost ale vic me zajima co se vypestuje v nasich podminkach   a ne sever... celý příspěvek >
Mrkev, 18.10.2017
Mne spis zajima co nasi zahradkari v ceske republice vypestuji a ne chubit se cizim perim
Blechy v ptačí budce, 18.10.2017
Necistit    butky spalit vyrobit nove
Paprika Rodrigo, 18.10.2017
V nevytapenem skeniku nechavam papriky az do prvnich mraziku otrham asi polovinu listi a zastipnu vrsky paprik plody uz vetsi nebudou snad se trochu jeste vybarvi    kdyz nejsou mraziky tak zacatkem listopadu kdyz utrhnete papriku je... celý příspěvek >
Obrovské rajče, 14.10.2017
Rad bych vedel jak se takove rajcata pestuji v normalnich podminkach asi v nadmorske vysky okolo 350 plus minis 50    a dokonce v nejakem mencim kvetináci dejte radu urcite nas bube vic    co nas to zajima ikdyz nebudou... celý příspěvek >
Nůžky z Lidlu, 14.10.2017
Podle mne to bude cina bezne stiham az 3cm a zadny problem
Obrovské rajče, 13.10.2017
Muzete ric okres a nadmorskou  vysku   na liberecku nabo ve vysich polohach asi tesko se daji vypestovat takove obry
Archivace slivovice, 12.10.2017
Moc se mi to nezda tak silna a takove mnozstvi no nevim    ja bych řek jestli to neni naredeny lih   nebo lih pridany do slivovice   kazdy kdo pali slivovici vi ze vrchol je asi 75%  lihu pak to zacne... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika