Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karviná ochutnávka jabľk, 2.12.2017
tak to je škoda. Na druhou stranu každá odrůda má svůj čas a jedna bude nejchutnější nyní, jiná v únoru (některá nikdy) a každá huba svá specifika. Já dnes koupil v marketu klon svého oblíbeného Jonagoldu (letos mi zmrzl) Jonagored - chuť vyblemclá,... celý příspěvek >
Kiwi zazimování, 2.12.2017
Já tedy s kiwi stále začínám, protože mi poslední dva roky nepřežily mrazy - ale jarní! Vyrašily lístky a pak je -2 st zrušily. Takže letos šly do geotextilie do výše metru. Ten hrazec je ten co dělá hráze?
Karviná ochutnávka jabľk, 2.12.2017
No to je prima. Jen pokud byla veřejná, měl jste nás informovat o pár dní dříve.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 30.11.2017
•ČHMU: Skutečná situace je taková, že v posledních třech letech se v 63 % ze 692 sledovaných objektů pesticidy vyskytovaly, ve 43 % sledovaných objektů koncentrace pesticidů překročily limit 0,1 μg/l pro podzemní vodu a ve 31 % sledovaných... celý příspěvek >
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 30.11.2017
Recepty v Zahrádkáři přeskakuji a moji ženu bohužel také nezajímají, takže hromada Hokaid nám leží ve sklepě. Ale vážně, vyseparovat ze Zahrádkáře skutečně hodnotné a odborné informace je někdy pracné, přesto se tam objevují. Vůbec nevím, jaká je... celý příspěvek >
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 26.11.2017
Pokud se Vám nechce vyfotit rostlinu řádně, tedy na světle se zřetelnými detaily (např. pupen je u fikusů dlouhý a špičatý), pak odřízněte řapík listu nebo větvičku. Pokud bude ronit bílý latex, je to některý z fikusů. Pokud bude šťáva průhledná,... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 22.11.2017
Kontaminace podzemních vod pesticidy a především jejich rezidui (pro které často nejsou stanoveny ani limity, ani ověřeny jejich vlastnosti) se stávají plošným problémem, kterým se zabývají průzkumy napříč Evropou. Zatímco na slunci a vzduchu probíhá... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 22.11.2017
Qualy vypadá zajímavě, bude-li k prodeji i v ČR? Ovšem v kombinaci s Merpanem do dětské výživy pouze aplikace do půli května. Mě by pomohlo v boji proti houbovým chorobám, kdyby všichni "zahrádkáři" v okolí systematicky likvidovali zdroje nákazy... celý příspěvek >
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 22.11.2017 Obsahuje fotku
je to tato? Povíjivá s bílými květy?
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 15.11.2017
Nádhera, škoda, že nemám plochu. Aspoň ten burčáček bych zkusil. Další v emailu.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 15.11.2017 Obsahuje fotku
Já vysadil Galahad letos od Bredvika, k pergole vedle jiných hroznů, ze kterých plísně a oidium hnedka přehupknuly na Galahad i vedlejšího Aladina. Zcela bez chemie to v mých podmínkách nepůjde. Taková stará Chrupka nebo Nero se mi jeví odolnější.
Česnek 2017/2018, 13.11.2017
Nijak příjemná práce to nebyla - jó zahrádkařina je řehole..vítr, mráz, sníh, ale agrotechnické lhůty se musí dodržet. Kdo potřebuje teplo, jde do supermarketu
Topstar plus, 8.11.2017
Třeba tady, Váš jmenovec
Topstar plus, 8.11.2017
a safra, kde se tedy ta charakteristika odolnosti v pomologiích bere? A máte jistě Topstar? Já z koupených dřevin a drobného ovoce mám tak 1/5 neodpovídajících označení ve školce...
Topstar plus, 8.11.2017
Jak je to, prosím, po více letech zkušeností s Topstarem s monilií na plodech? Podle Blažka+Kneifla by spolu s Tophitem měly být velmi odolné houbovým chorobám, zejména monilii. Některé Vaše příspěvky to ale nepotvrzují. (moji sousedé mumifikované... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika