Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 19.12.2015
Důležité je, aby ty větve nebyly jen tak naházené. Aby se to rozhořelo, je nutné zpočátku dávat tenčí, aby byly hustě na sobě. Já to dělám takhle: Dám trochu suchého dřeva na to tekné větvičky. Připravím si staré hadry, které smotám tak aby vytvořily... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 8.12.2015
Co mě to zase podsouváte, přece jsem psal, že musí být teplota.  O nulovém tolerování ložisek jsem nepsal, uvedl jsem skutečnou toleranci a a vy mi doporučujete prostudovat si katalog. Také jsem uvedl, že většina vyrobených ložisek bude mít... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 8.12.2015
Asi opravdu nejrozumnější se na to vykašlat. Tady přece nikdo neříkal, že by se podle skutečného rozměru mělo kupovat ložisko. Taky se odbočilo z diskuze na toleranci ložisek. To co jsem uvedl byly přece údaje z katalogu, kde ty tolerance výrobce... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Pak vás obdivuji, jak se dokážete v tom věku ještě mladistvě vyjadřovat. Ale k věci: Já jsem plně otevřený novým poznatkům a znalostem. Rád si také opravím své znalosti, pokud se mýlím (to si snad každý může dovolit). Proto vás prosím, uveďte v čem... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Pane PE, chtěl jsem to nechat, ale vidím, že se tu zase objevil jeden mladý, ambiciózní diskutující. Dát nám odkaz na johansonky a katalog valivých ložisek jako důkaz toho jak se mýlíme. Co si myslí, z čeho jsem uvedl údaje o toleranci- byl to... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Pane opravdu bez urážky. Toleranční pole jsem uvedl pro jeden případ. Protože jsem se kdysi (v době, kdy to u nás ještě nebylo bežné) zabýval statistickým řízením jakosti, v přesném strojírenství jsem pracoval, tak vím, jak probíhá hromadná... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Stando. to jsem chtěl říct v tom doplnění, že skutečný rozměr většiny ložisek bude hodně blízko nuly. FO
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 7.12.2015
Která lišta tedy byla dřív? Tato, nebo např. Stihl "Light"? Která je ještě lehčí? FO
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Ještě k tomu dodám. Ve výrobě vzniká rozptyl skutečných rozměrů, ale většina výrobků bude mít skutečný rozměr blízký jmenovitému, t. j blízko středu tolerančního pásma. Proto při měření skutečného rozměru může vzniknout dojem, že jsou tolerance... celý příspěvek >
Husqvarna 550xp loziska klikovky, 7.12.2015
Je to ale takto: mezní úchylky vnějšího průměru vnějšího kroužku pro jmenovitý průměr 50-80 je +0,004, -0,017, pro přesnější provedení (A, S,SA) je to +0,000, -0,013. Je to ale velmi vysoká přesnost. FO
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Mě pily ani s normálním benzínem zdaleka tak nečuýdí, jak na tom videu. Asi máme unás lepší benzín. FO
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Ano, Verva 100 obsahuje 0,5% (informace z veřejných zdrojů) a ty jeda tam za nás namíchal již výrobce. FO
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Nevím, jak jste přišel k tomu poštovnému, dá se koupi v obchodě. Dále čuchl jste si někdy k tomu Fuel Fitu? Lihem to rozhodně nesmrdí. FO
Rucni nuzky Bahco, 15.11.2015
Standa myslel, že se jedná o karborundový brousek (karbid křemíku). Já brousím podobně jako Standa, ale tvrdším kamenem než je "belgičák". FO
Dmácí uzený sýr, 13.11.2015
Já udím jen ovčí sýr. Také kouřem studeným, jen na roštu. FO
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika