Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna oleje Vari, 26.5.2015
Proti tomuto slovu nemám zhola nic a myslím, že se v nedávno použitém spojení hodí nejlépe. Jen se teda omluvám za chybu ve slově tribologie, ale to je jedno, jsou asi stále lidé, co si myslí, že je to sprosté slovo. Já nemám zájem na tom, aby se zde... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 26.5.2015
PP Je hezké, že spekulujete za tazatele ale je na něm co napsal a já to beru za bernou minci a vycházím z toho. Děkuju za poučení, že olej není žádná pumpa, tudíž nemůže natáhnout vodu. Tomuto slovnímu obratu jsem se měl vyvarovat, protože jsem... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
Nemá cenu se bavit s někým, kdo ještě neslyšel o vzdušné vlhkosti a co se nděje na stěnách kovů při střídání teplot. Obrvláště v zimě.  Je to jako vysvětlovat kolik je 1+1 a proč. Nebo jste čekal, že se tam ta voda "naleje"?  To... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
Má tam být 0.5L. Vyteče jen tolik, že pro doplnění se vejde 0.3L. Kolik chybí do poměru 1:1? Moc to nebude i když teda to přeně 1:1 není. Nechápu způsob vypouštění, nechápu proč měnit olej na konci sezony, když nový olej přes zimu natáhne vodu. Kdo... celý příspěvek >
Výměna oleje Vari, 25.5.2015
To si nikdo neuvědomujete že smíchaný olej starý-nový 1:1 je okamžité znehodnosení té trochy nového? Je to jako by se nic neměnilo.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Řešil jsem několik protočených plášťů a nikdy nebyl problém  "nahnat" ventil zase zpět. Teda pokud se neutrhl, pak je to o to snažší.  Když už se plášť "utrhl" od ráfku -  jde to.
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
Jenže rozdílnost v tlaku, která už může býti znatelná na jízdě nemusí být na pneu vidět a nechápu běhání z polí domů pro tlakoměr. Snad se vyjíždí z domova, teda asi jak kdo, tak i pro Vari platí jakási "předvýjezdová" příprava, která jak se zdá... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 12.5.2015
A tak co? Je stejný tlak v obou pneu nebo není? Není teď až tak důležitá správná hodnota 1.2 atm., ale shoda jednoho tlakoměru u měření obou kol. Ono ta rozdílnost tlaku je taková banalita ke které se nechce nikdo přiznat, ale je to také nečastější... celý příspěvek >
Stiga traktor, 11.5.2015
Žací ústrojí by mělo mít vždy o malinko větší rozměr na šířku než zbytek stroje. Hlavně pak vnější rozměr, což vás asi vzhedem k těm dveřím zajímá nejvíc.
Výměna nože u sekačky na trávu, 10.5.2015
To jo, to se řiďte, už jen při nastavování toho pojezdu vám to zamotá pěkně hlavu. U mě pojezd je pojezd a výška strniště je výška strniště. Ale klidně si tam dejte mulčovací nůž patřičného záběru, nebude mít takový sací efekt, což je u mulčování... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
Já myslím, že Špatenka si koupí Hecht 7100, bude mít a k dispozici klasickou spojku, řeneňák to taky nebude, má sedm koní a jen s vlekem bude fungovat myslím dobře. A ještě ušetří. Je jasné, že postřikovače se dají regulovat jak velikostí trysky, tak... celý příspěvek >
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 4.5.2015
Zapomeňte na šroubovici. Šikmý řez vejpůl originálu, dodělat "vpdobném duchu prodloužení, vybrousit pro svár vložit a svařit. Když to budu dělat já, jako největší neuměl, práce na hodinu. Kde kdo šikovnější to zvládá dříve. Fakt to chce jen neke-cat... celý příspěvek >
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 4.5.2015
Ano, v návodu se o otočení nic nepíše, ale píše se že se vkládá z prava do leva.  Opačně vložený čep se povoluje a na vlastní oko vím, že střihá zajištění korunkové matky. Po čase, ale střihá. Nahrazuje se to přetahováním a tím pádem zbytečné... celý příspěvek >
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 2.5.2015
Tak já už nevím, připadám si jak v mateřské školce. Já se ptal, Jak stará je ta převodovka T20 a ne její kola potažmo TN. A ve Vari nebudou nikomu nic dělat, vše standart je u prodejců a zabívat se tím, kdo si co vymyslí? To asi neé.
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 1.5.2015
Co je na mé otázce nejasného nebo složitého?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika