Příspěvky uživatele - 220.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Můj tip: mladé bukové listí, 24.4.2014
možná na jednom konkrétním stromu je pořádná úroda jednou za 4 roky, jenže buky nejsou synchronní jako chrousti, tak se každý rok najde nějaký jedinec v plné plodnosti. Ale co mám zkušenost, tak červený buk u zastávky měl za posledních 12 let úrodu... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 24.4.2014
nesmí se odstraňovat zvadlé rostlinky. Ono to nevypadá hezky, nechat je na místě až do rozpadnutí, ale je to nejspolehlivější.
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S, 24.4.2014
akumulátor se při jednom startování na jeden naplněný koš udrží nabitý celou sezónu.
Náhlé zaschnutí vyrašených letorostů u letošní broskve, 24.4.2014
a to si představte, že tento šmejd nikdo nezakázal ani nepoopravil za 20 a víc let. Kvůli tomuto šmejdu si radši plno sadařů ředí "obyčejnou" latexovou barvu. No broskev je nejcitlivější, nám se takto podařilo zlikvidovat i 12 letý strom... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 24.4.2014
Tím Roundupem (glyfosátem) není nutné potírat celou rostlinu. Je lepší použít koncentrovanější roztok a potřít jen 3 nejmladší lístky smetanky nebo pcháče. Hlavně neodstraňovat vadnoucí rostliny předčasně, Smetanka dokáže regenerovat i z kořenů,... celý příspěvek >
Náhlé zaschnutí vyrašených letorostů u letošní broskve, 24.4.2014
nejhorší je, že to působí se zpožděním, takže 5 dní po sobě roubujete a 14 dní nato zjistíte, že máte "celoroční" práci v tahu. Pak dlouho přemýšlíte, kde se stala chyba a ještě déle si to pamatujete... S.
Můj tip: mladé bukové listí, 24.4.2014
Já je mám rád i teď, když to vím, ale je to jako s alkoholem. Za abstinenta je i ten, kdo si dá po jednom panáku tak 4× do roka. Když si dáte při procházce pro připomenutí chuti jen 3-9 bukvic, nic se neděje. Pokud by jste měli v době hladomoru... celý příspěvek >
Zabarvení listů česneku, 24.4.2014
nic, bylo mu jen v určitém období zima. Někteří tvrdí, že takovýto česnek je po sklizni ostřejší než te hýčkaný výsadbou na jaře.
Můj tip: mladé bukové listí, 24.4.2014
Asi to možná nebude na netu, kdysi jsem to četl v papírové podobě o tom co se konzumovalo v obdobích hladomorů a proč se tehdejší pochoutky nekonzumují i v dobách prosperity. Ano, ta podmínka ve výživově významném množství = tedy v době kdy si musíte... celý příspěvek >
Náhlé zaschnutí vyrašených letorostů u letošní broskve, 24.4.2014 Obsahuje fotku
Jestli je to tento z obrázku, tak máte po záhadě - působí pomalu až do hloubky cca 5 cm. Je určen k ošetření velkých ran a není možné jej užívat jako štěpařský. Ono to zní podobně sadařský, štěpařský, stromový... Tady jasně pochopíte, že ta... celý příspěvek >
Taphrina deformans, 23.4.2014
To máte pravdu, když jako letos teploty při denním maximu vystřelí nad 17°C, tak výskyt patogenu může být přetlačen rychlým nárůstem přírůstků a pomalým růstem houby. Ona má prý nejradši teploty od 6°C do 14°C. Referenční stříkaný vzorek v... celý příspěvek >
Nevím co jsem vysela, 23.4.2014
Souhlas, první měsíček nebo něco velmi příbuzného (rudbekie,...). Druhé sléz nebo povínice nachová s příměsí plevelného žabince.
Náhlé zaschnutí vyrašených letorostů u letošní broskve, 23.4.2014
To je tak těžké napsat název balzámu?
Taphrina deformans, 23.4.2014
njn nejsou melouny jako melouny... Melouny na bankovním účtu jsou nejhezčí... No asi tak 6 let zpátky jsem měl na jedné broskvi plody stejně velé jako melouny na zahrádce, ale nepovažuji to za přílišný úspěch. Melounů bylo 8 po kilíčku a na... celý příspěvek >
Taphrina deformans, 23.4.2014
Na jedné zahradě mám postříkáno 1× a výsledek je uspokojivý (příznaky pod 10%) a na druhé zahradě mám jen 2 stromky, na nichž testuji letos rezistenci ke kadeřavosti. Jedna má příznaky tak kolem 30% a Queen Lady kolem 50%..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika