Příspěvky uživatele - 75.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíkovník, 26.7.2012
Dobry den. Znate jmeno toho mestecka? Jinak je treba rici, ze fikovniky se u nas daji pestovat i ve volne pude, ale pouze v nejteplejsich oblastech (Breclavsko), nebo v centru velkych mest (Praha, Brno). A to pouze jako ker a nejlepe u zdi... celý příspěvek >
Pocet ramen, 30.6.2012
Dobry den, Zajimaji me zkusenosti a nazory ostatnich ovocnaru na pocet kosternich vetvi u jednotlivych ovocnych druhu.  Dekuji
Bile skvrnky na listech oresaku, 28.6.2012
Dobry den, Prosim zkusene pestitele o radu. Zespodu listu oresaku se mi objevuji bile skvrnky. Nektere listy jsou jimy doslova posety. Zaroven jsem si vsiml, ze zacinaji usychat rustove vrcholky letorostu. Na internetu jsem nic co by odpovidalo... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 27.6.2012
Dekuji za reakce. Zni to rozumne a zlodeje jsem jiz z 99% odstranil. Dale jsem se chtel zeptat, jak a kdy vy osobne hnojite draslikem pro lepsi vyzravani letorostu? Dekuji.
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 25.6.2012
Dnes jsem v sadu premyslel nad nasledujicim problemem. Co delate s vyhony, ktere vyrustaji ve spodni casti kminku a nebudou tvorit korunku. Vyrezavate (vylamujete) je jiz v prubehu vegetace (v lete), nebo az s predjarnim rezem v dalsim roce? Myslim... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 20.6.2012
Jinak stvoly nevyhazovat. Jedna se o cennou zeleninu - Česnekové stvoly
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 20.6.2012
Zdravim. Diky zalivce pomerne dobre. Horsi nez jarni sucho byly zimni holomrazy. Jarni sucho se da napravit zalivkou. Nakonec nevyrasila pouze 1 broskvon z 9, 1 hruska, 1 jablon a 2 mandlone. Takze cca 90% uspesnost a to je slusne. Pozdni jarni... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 20.6.2012
Mozna hloupy dotaz, ale... Co se stane, kdyz u palicaku stvoly neodstrihnu a ponecham? Bude to mit nejaky vliv na urodu? Predem dekuji za odpoved zkusenym pestitelum.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 12.6.2012
Dobry den. Z jakeho zdroje prosim vychazite pri tvrzeni o radioaktivnim ozarovani koncentratu. Myslite si, ze to muze mit dopad na kvalitu potravin, potazmo nase zdravi? Diky.
Černání a vadnutí listů, 3.6.2012
Prosim zverejnete jmeno prodejce. Mam podobny problem s Prodej stromků s.r.o., naprosta vetsina hrusni ruznych variet od nich mi uhynula podobnym zpusobem!
Bilance 18.5 - mráz, 22.5.2012
Zajimave je, ze u tchyne v Moravske Nove Vsi nezmrzlo na zahradce lautr nic, ani neprikryta zelenina. Bydli v centru obce. Tady u Lednice je vse pomrzle. V patek rano to byla doslova mrazova vlna, ktera se prohnala celym udolim Dyje od Znojma az po... celý příspěvek >
Reklamace keřů a stromů, 22.5.2012
A reakce pana majitele je skandalni, s tim s vami souhlasim. Kdyby to byl ferovy clovek, musi to jednoznacne uznat a rostliny vam nahradit. Ona i ta deklarovana mrazuodolnost je na tech strankach u mnoha rostlin dost nadsazena, ale to je vec majitele... celý příspěvek >
Reklamace keřů a stromů, 22.5.2012
Toto zahradnictvi nebrat. Staci se podivat na neskutecne premrstene ceny rostlin a kazdemu musi dojit, ze tady neco nehraje.
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
No musim se priznat, ze jeste vcera rano jsem moc neveril (diky predpovedim), ze by mohlo dojit az na nejhorsi. Bohuzel vecer bylo vse jasne, na obloze ani mracek a bezvetri, teplota sla rychle dolu a cca od pulnoci byl prizemni mraz, ktery misty... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Cas vyzkouset odvar z cibuli
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika