Příspěvky uživatele - 175.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
DSK317 - repase, 29.10.2013
Je to možné provést i tímto způsobem, já to však považuji za superamateřinu. Chtěl bych opravdu něco lepšího.
DSK317 - repase, 27.10.2013
Pomocí čeho se kotouč spojky sundává? Byl by nějaký šikovný popis, mebo léope fotografie.
Vyhřívaná rukojeť +/-?, 10.10.2013
Rukojeti u čeho.
Jak zvýšit výnosy brambor, 30.9.2013
Kdy sklízíte úrodu z takovýchto „sadbových“brambor. Mám na mysli za jak dlouho po výsadbě. brousek
DSK 317 propouští olej, 9.8.2013
Promiňte 9.2, že jsem se polopaticky nevyjádřil. Byla řeč o převodovce DSK 317, a tak jsem nepovažoval za nutné tuto skutečnost zdůrazňovat v předchozím příspěvku, bylo tam také uvedeno její stáří a je možnost to fotografií a skenem potvrdit. Že je... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 8.8.2013
Zde jsou ty špatné informace: Výměna oleje je dle našeho mínění dobře popsána v návodu k používání. Vzhledem ke hmotnosti stroje není nutné aplikovat vypouštěcí zátku a pro vylití oleje se sekačka snadno otočí a použije se otvor měrky oleje. S... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 8.8.2013
Mám tentýž problém, jak se říká od novoti. Zajímalo by mne opravdu, kde se na převodovce odvzdušňovací šroub nalézá, abych si to mohl vyzkoušet. Pokud vím, přímo od pramene, tak se Vari takovými prkotinami, jako je odvzdušnění, nezabývá a jejich... celý příspěvek >
Kosa, 29.7.2013
Pane FO, chtěl bych se jen skromně zeptat: jak vypadá naklepání pro kosení trávy a jak pro kosení obilí? brousek
Kosa, 28.7.2013
tuplpéčko, jsme zřejmě každý z jiné školy a myslím, že dost velkého věkového rozdílu. Nebudu si hlavu zatěžovat převodem měrových jednotek, jen proto, abych uspokojil vaše já, přestože je stále hodně lidí co by chtěli pořád něco měnit. Myslím si, že... celý příspěvek >
Kosa, 27.7.2013
Tuplpéčko, sem tam si projíždím některé téma. Musím předeslat, že metalurgem nejsem. Kosa je tepelně zpracovaná tak, aby měla pevnost 100+něco-nic kilogramů na mm čtvercový, vhodnou tažnost a vrubovou houževnatost. A to se bez uhlíku a dalších... celý příspěvek >
Kosa, 27.7.2013
Ano, máte pravdu, že je to věc. Ale zapoměl jste na jednu maličkost, to je zběrný dvůr, nebo výkupna druhotných surovin. Prožraná kosa korozí, zvláště bodovou se absolutně nedá naklepat. Až si to aspoň jednou zkusíte, tak nebete psát takové... celý příspěvek >
Kosa, 27.7.2013
Tuplpéčko, trochu strohé a zavádějící. Zde je popis od odborníků: Patentování ocelí Patentování ocelí je postup užívaný při výrobě ocelových drátů tažením. Ocel se při tažení průvlakem zpevňuje, tvrdne. U oceli s malým obsahem uhlíku se pro... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 18.7.2013
Mám Kwazara 15l, co bylo první, že po první zimě - postřikovač uložený ve sklepě, kde se teplota pohybuje mezi 16 a 18stupni Celsia - upadla šroubení na konci trubic, jimiž procházejí táhla.Pak zčal klesat výkon pumpy z titulu optřebení okroužku na... celý příspěvek >
Kosa (made in USSR), zn. 8´, 7.7.2013
Pane frchale, je to klasická ruská kosa 80tka. V sovětech si s délkou nelámali hlavy, takže kosa s číslem 8, mohla mít 75 - 85 cm dlouhou čepel. Úplně klidně bych ji použil. S každou kosou je nutné se naučit kosit, což vychází z jejího tvaru.... celý příspěvek >
Naklepávač na kosu, 4.7.2013
To všechno jsou jen kokotiny. Dnes se nikdo klepáním kos neuživí, protože vývoj nejde zastavit. Klepat kosu je dnes rarita, zvláštnost, ne-li přímo úchylka. Nikdo nebude vynakládat energii a vědomosti na něco co je někde v minulém století. Možná tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika