Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka - škůdce, 19.7.2010
Dobrý den, poraďte mi prosím někdo, mám některé listy švestky vykousané do žilnatiny, našla jsem tam malého hnědého škůdce, vypada trochu jako slimáček, jen asi 5 mm dlouhý. Děkuji
Melounoviště 2010, 1.7.2010
Zdravím, letos zkouším prvním rokem vypěstovat nějakého melouna. Chtěl bych se zeptat zkušenějších zda mám nějak zaštipovat výhony (aby byl pouze jenom jeden) a nebo nechat tak jak to roste . Na zkoušku mám jeden roubovaný a jeden neroubovaný.... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 18.6.2010
Co takhle vyzkušet nějakou psí školu? Jak je vidět, s výcvikem psa nemáte vůbec žádné zkušenosti. Pes smí štěkat jen na povel a ne na každého kolemjdoucího nebo na myši a ježky, co vlezou na zahradu. A to, že psa trestáte, je vůbec ten největší... celý příspěvek >
Krmení Brit, 18.6.2010
Brit je vynikající české krmivo, pokud nemáte mlsného psa, jako já . Není moc navoněné, jako levnější druhy. Náš žral jen s lososem, ale pak přestal, tak jsme mu začali kupovat Royal Canin. Je to o hodně dražší, ale ale špičkové krmivo.
Černé skvrny na listech slunečnice, 18.6.2010
Poraďte někdo, mám letos (poprvé) černé skvrny na listech i stoncích slunečnice. Listy jsou také jakci pokroucené. Mohla by to být "fomová hniloba"? - to jsem našla na internetu. Dále bych se chtěla zeptat, co dělat proti mšicím. Letos... celý příspěvek >
Houba (?) na mulcovaci kure prevazne u tuji, 18.6.2010
Dobrý den, taky mám v mulči houbu - smrže. Jsou krásní, necháváme je tam pro ozdobu. Pokud vím, sousedi našli i pýchavky...
Jak zastřihávat habr, 8.6.2010
Dobrý den, prosím o radu ohledně zastřihávání 6-ti letého habru. Jak zastřihávat? Jak často a kdy? Děkuji
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 21.5.2010
Dobrý den, i když s křížkem po funusu jak se říká rád jsem si přečetl diskuzi u tohoto tématu. Předem se omlouvám, ale nebude se věnovat hlavnímu tématu, chtěl bych poznamenat jenom pár drobností k názorům Chemického Alího a jeho ideám o dotcích v EU... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 25.4.2010
Tak to mám nějaký odolný druh, kočka je mu šumák... Odpuzovač ho vyhnal tak na měsíc, pak se vrátil v plné síle. Už nevím, co s ním. Chci zakládat nový trávník, ale s krtkem to jsou vyhozené peníze.
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 13.4.2010
Mohl by nekdo poradit, kde sehnat rouby nejake odolnejsi odrudy merunek? Mate nekdo zkusenost s preroubovanim mirabelky na merunku? 
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 30.3.2010
Sekačku jsem koupil vloni v létě. Pravidelně jsem sekal minimálně 1 x týdně a baterii jsem ještě nedobíjel. Startování lankem se dá zvládnout v pohodě, ale pomocí startéru tuto sekačku s pojezdem bezproblému obsluhuje i moje dvanáctiletá dcera.
Poškození venkovního ibišku, 3.3.2010
Lze ještě zachránit "ohlodaný" ibišek? Je poškozený asi 40 cm nad povrchem půdy. Poškození "ohlodáním" je silné - na dřevo. Ibišek je 130 cm vysoký.  Bude stačit poškozené větve zkrátit? Jabloně dopadly ještě... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 22.12.2009
Dobrý den, zkušenosti s firmou Albion mám hodně negativní. V září letošního roku jsem panu řediteli společnosti zaslal stížnost na jednání jednoho ze zaměstnanců firmy Albion, který zpracoval z mého hlediska zavádějící cenovou kalkulaci na... celý příspěvek >
Jak správně sestřihnout broskvoně?, 24.11.2009
Děkuji všem za rady ohledně broskviček a počká tedy do toho jara a uvidím co příroda vyvede Bajda
Jak správně sestřihnout broskvoně?, 18.11.2009
Koupila jsem chatičku a je na ní malá broskvička značně zanedbaná.Potřebovala bych poradit co s ní. Roste na jižním svahu a je částečně chráněná chajdou a částečně velmi vzrostlou jedlí. Je rozdělená na dvě větve, z čehož jedna se zdá odumřelá a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika