Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ikra mogatec KSB3940, 21.12.2008
Teď jsem popisoval seřízení u Dolmaru 115i. Najděte si to, pouze bych upozornil na to, že pokud jsou na tryskách tzv. plastové omezovače, tak je vytočte ve směru povolování - proti směru hod. ruček opatrně na doraz. Pokud tam nejsou, tak byste měl... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 21.12.2008
P. Radku reakce narážky nechám v tuto dobu stranou. Pouze mohu konstatovat, že kdyby dostal tehdy Sachs Dolmar stejnou šanci, jako HQ a Stihl, tak pevně věřím tomu, že zastoupení a podíl na trhu by byl rovnocenný. Ohledně toho bijce bych uvedl, že... celý příspěvek >
spinač VR2D, 20.12.2008
Zde Vás musím opravit. Tlakový spínač na vodárně Wilo jsem snadno nastavil do požadovaných hodnot. Moje požadované rozpětí bylo 2-4, nastaveno bylo 2,5 - 3. Kdybych chtěl, mohl jsem to nastavit na třeba 1 -4, nebo 1,8 - 2,8. Ten spínač mi připadá... celý příspěvek >
Motorová pila stihl, 20.12.2008
Jestli to dobře chápu, tak jste od někoho dostal, nebo koupil rozmontovanou pilu. Než ji budete skládat, je třeba zjistit stav dílů. Možná to už víte a stačí vše poskládat. Ale asi jste to nikdy nedělal, jinak byste nechtěl plánek. Proto bych Vám... celý příspěvek >
Mountfield, 20.12.2008
Z pohledu množství techniky, kterou lidé používají od Mounfieldu již delší dobu tuto značku beru, jako běžnou součást našeho trhu s touto technikou. Opakovaně jsem se setkal s názory a majiteli přístrojů Oleomac, kteří měli důvod být spokojeni. Po... celý příspěvek >
Dolmar 115i, 19.12.2008
Základní nastavení karburátoru je L 1, H 1 1/8 otáčky od opatrně zašroubovaných a potom do těchto hodnot nastavených(vyšroubovaných) trysek. Potom je třeba karburátor přesně nastavit. Před nastavením karburátoru je třeba vyčistit důkladně vzduchový... celý příspěvek >
spinač VR2D, 19.12.2008
Zkuste se podívat sem - www.bella-pumps.sk/pdf/sigma_d-100_navod.pdf
Husqvarna nebo Stihlka?, 19.12.2008
Určitě víte, že MS260 a H 346XP jsou profi pily. U obou pil byl navýšen objem MS 260(již dříve) 48,7ccm dříve - nyní 50,2ccm, H 346XP(nedávno zvýšen) 45ccm, nyní 50,1ccm. Výkon se změnil jen u H346XP z 2,5kW na 2,7kW a zvýšila se hmotnost na 5 kg z... celý příspěvek >
Pila a vibrace, 18.12.2008
Koukáte správně, ale z pohledu obsluhy jsou příznivější nižší vibrace než o něco vyšší spotřeba paliva. To beru s ohledem na přípravu cca 20-30 metrů dřeva ročně. Tam se rozdíl ve spotřebě ztrácí a do popředí vystupuje příjemný pocit z obsluhy. Ale... celý příspěvek >
Dolmar nebo Solo, 18.12.2008
Solo má nepatrně vyšší výkon, Dolmar je o něco lehčí. Až tak značné rozdíly v parametrech na první pohled zde nejsou, ale osobně bych volil MS 4010, který je podle mého názoru kompaktnější a je dlouhodobě vyzkoušený. Pokud máte možnost, tak určitě se... celý příspěvek >
krovinorez makita - dolmar, 18.12.2008
Děkuji, že to bylo pochopeno a vysvětleno tak, jak jsem to myslel. Ale vlastně, tak jsem to nemyslel, ale Vy (68176) jste to pouze spojil a využil. Na stavu zásobování ND a servisní síti trvám, tak jak jsem to uvedl na danou dobu. Ještě mohu... celý příspěvek >
spinač VR2D, 18.12.2008
Já jsem si tlak upravoval také. Jsou tam (alespoň na naší vodárně Wilo) 2 šrouby, které mají pod sebou pružiny.Už si přesně nepamatuji, který tlak zvyšoval a snižoval při vypnutí/zapnutí, ale toto se dá snadno vyzkoušet. Tlak jsem nastavil spínací 2... celý příspěvek >
krovinorez makita - dolmar, 18.12.2008
Předpokládám, že když jste se zajímal o PS5000, tak že jste si něco o této firmě přečetl. Stejnou kvalitu, jakou mají motorové pily, mají motorové kosy, křovinořezy. I v těchto kategoriích jsou modely rozděleny na hobby, farm, profi. Já jsem se dříve... celý příspěvek >
krovinorez makita - dolmar, 17.12.2008
Na stránkách dolmar.sk máte popisy jednotlivých modelů. Jedná se o stejné modely - Dolmar/Makita, pouze se liší barvou. Profi řada je MS3310,4010,4510, další modely jsou farm. Volba správného modelu záleží na velikosti pozemku, který hodláte udržovat... celý příspěvek >
krovinorez makita - dolmar, 17.12.2008
Předpokládám, že to máte do Maďarska kousek. Potom nemusíte přemýšlet nad zajištěním servisu u modelu, který se dodává jen na určité trhy.Např. BBC 5700(56,5ccm) je model, který se u nás nenabízí a není ani na stránkách výrobce(Dolmar), pokud jsem to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika