Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pergoly, 19.8.2014
Jak hlubokou díru asi vykopat?typoval bych tak 1,5 metrů hlubokou a 80 v průměru samozřejmě tak 1,5 metrů od pergoly, vysypat jemným štěrkem půl metru pak hrubším půl metru a ve finále nějaké oblázky na okrasu a nechat to tak?
Pergoly, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Takže já zde představuji svůj výtvor pergoly.Začalo to nákresem poté vrtáním děr ručním vrtákem, betonováním-kotvením atd.vše je děláno ručně páč nemám elektřinu, takže i šrouby co spojují trámy jsou dělány přes račnu.Střechu budu dělat s PVC... celý příspěvek >
Briggs & strattion quantum.xm 55, 11.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě přidám tedysekačku na které nejde poznat typ páč byla asi již natřená a zadní místo problému
Briggs & strattion quantum.xm 55, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostal jsem sekačku viz nadpis, ale schází zde páčka pro nastavení výšky sečení(zadní kolo v levo).Rád bych si to dal do kupy, ale ani na netu není jak to asi přibližně vypadá.Je to v celku starší kousek,ale je škoda ji vyhodit
Zkušenosti s doděláním ventilu k sudu, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně dodělal sud i s výpustným ventilem, který je umístěn na železné konstrukci abych mohl pod mírným tlakem vody i někde zalévat
Udirna s grilem v jednom, 9.3.2014
Jaký máte názor na zakrytovani přední části grilu s udírnou.Napadlo mě jestli nebude docházet k lepšímu spalování dřeva když vlastně bude kryt postaven na spodním roštu a tím pádem bude pěkný tah od spodu
Převodovka zahradni sekačky - olej, 21.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den.Po původním majiteli jsem dostal k zahrádce i tuto obyčejnou sekačku, která bohatě stačí.Když jsem kontroloval olej jestli je ho dost, tak mi připadal dost hustý a mravně černý-na otázku jak je starý mi původní majitel sdělil, že ho nikdy... celý příspěvek >
Zkušenosti s doděláním ventilu k sudu, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Chtěl bych si dodělat ventil k sudu abych nemusel neustále chodit s kýblem. Bude asi potřeba v mém případě dát sud na nějaký podstavec aby vodu vytlačil i ve výších místech, počítám cca ½ metru. Máte nějaký typ na ventil a jeho umístění na... celý příspěvek >
Renovace křesla, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Na obrázku jsem vyznačil červeně kde bude pravděpodobně potah, ale co s místem které je označené modře?tato část je výklopná směrem do předu tak usuzuji, že to bude něco jako proti slunci, no nevím, ale dík za veškeré rady
Renovace křesla, 9.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den Chtěl bych si zrenovovat dřevěné křeslo jak je na fotce jen nevím jak je zde řešen potah Mohu tedy někoho kdo toto křeslo má poprosit aby mi poskytl fotku Děkuji
Udirna s grilem v jednom, 18.6.2013
Měl jsem naložené 3kusy každý 1kg 14 dni jen ve vodě se solí a udil jsem na dubu cca 6 hodin na 60 stupňů
Čerpadlo Einhell Blue BG-GP 636, 16.6.2013
Mám dotaz ohledně tohoto typu čerpadla respektive si myslím, že se to bude týkat snad všech z řady levných.Pokud čerpám vodu na zalévání a chci přerušit práci tak ho vypnu, ale veškerá voda zmizí.Možná existuje nějaký zpětný ventil, ale mě spíše... celý příspěvek >
Udirna s grilem v jednom, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem si včera vyudil 3 kousky bučku a byly super jen se u tohoto typu udírny musí hlídat oheň
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 5.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den.Dovolil bych si navázat příspěvek o zástřihu svých jabloní.Jsou již dost stará a původní majitel je dle mě ani jednou neošetřil-proto se ptám jestli je možné takto zarostlý a zanedbaný strom nějak zkulturnit, viz.foo
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika