Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topend, 27.6.2019 Obsahuje fotku
Minulý rok si na prvom plode pochutil červík, tento rok snáď ostane niečo aj pre mňa. Kvalitná neskorá slivka by ma veľmi potešila.
Totem marhulka, 24.6.2019
Vyzerá super
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 24.6.2019
Človek si tu niekedy pripadá ako na hodine chémie
Škodci jablon, 24.6.2019
Článok vyššie je anglický. Z toho súdim, že tento problém s lienkami budú mať niekde v anglicky hovoriacich krajinách. To však ešte neznamená, že ho musia mať tunajší vinári. Doteraz som sa nestretol s vinárom, ktorý by sa v tomto smere na... celý příspěvek >
Škodci jablon, 24.6.2019
Myslím si, že debata práve na túto tému má zmysel. V poslednom čase sa stretávam nielen tu na fóre s otázkami ľudí, ktorí pridávajú obrázky lariev lienok a pýtajú sa, čo je to za škodcu a ako ho prípadne zničiť. Príde mi to ako nejaký... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 18.6.2019
Toto je ďalšia problematika zelených prác (po prebierke strapcov), na ktorú neexistuje presné pravidlo a treba ju robiť komplexne. To znamená, že treba zabezpečiť rovnováhu medzi ponechanou úrodou a asimilačnou plochou listov. Ja primárne vylamujem... celý příspěvek >
Meruňka - škůdce, 14.6.2019
Tak tohto pomocníka si vážte, je to zakuklená larva lienky. Najlepší bio "postrek" proti voškám.
Řez mladé révy, 12.6.2019
Tak tak, listov je naozaj málo a násada veľká. Po odkvete možno zbadáte, že veľa strapcov bude defektných a tak či tak by sa museli odstrániť. V tomto prípade je menej určite viac, nechal by som 1-2 strapce na ukážku a ostatné dal preč. Zbytočne... celý příspěvek >
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 5.6.2019
V boji proti voškám tiež uprednostňujem bio prípravky. Systémové prípravky zlikvidujú aj užitočný hmyz. 2 roky idem v podstate bez "tvrdej" chémie a je to vidno. Momentálne sa vo veľkom liahnu larvy lienok a tie dokážu veľmi efektívne vyčistiť všetky... celý příspěvek >
Roubování, 5.6.2019
Ja som podobne navrúbľoval viacero odrôd do staršieho stromčeka jablone Mutsu. Najskôr som v marci kopulačne navrúbľoval odrodu Karneval, neskôr pred kvetom za kôru odrody Admiral, Florina, Ligol a na dve miesta odrodu Lucy. Minulý rok som skúšobne... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 3.6.2019
Obaľovača streknem asi zajtra ráno Lepinoxom a pridám aj Cuprotonic a Chitopron proti múčnatke a chrastavitosti. Podľa Ametu bolo v mojej lokalite včera večer liahnutie lariev na 89%.
Slahouny, 31.5.2019
Rastlina sa bude snažiť čo najskôr zregenerovať, takže veľkú časť energie bude smerovať práve do tohto letorastu. Pravdepodobne zálistky vyrašia z pazúch viacerých listov. Tie by som odporučil vylomiť a ponechať len jeden koncový, ktorý bude náhradou... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 31.5.2019
Môj stromček A. lamarckii prirastá okolo 30 cm za rok, skôr do výšky ako do šírky. Teraz je z neho skoro 3 m vysoký, ale úzky stromček.
Slahouny, 31.5.2019
Nechajte to tak, zo zálistkov vyrastie nový letorast. V tomto období sú letorasty dosť náchylné na vylomenie, preto treba byť obzvlášť opatrný pri akejkoľvek manipulácii s nimi.
Vysoká násada na jabloni, 31.5.2019
Veľmi pekná odrodová skladba
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika