Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 23.7.2016
Stromek začal kvést už třetím rokem, ale květy vždy opadaly. Teprve pátým rokem zaplodil a měl 18 krásných plodů. Letos má třetí úrodu.
Asimina Triloba, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Dala jsem si tu práci a spočítala úrodu na Asimině. Má jedny trojčata, devět dvojčat a patnáct jedináčků. To je zatím nejvíc co měla. Taky už se těším, ta chuť je úžasná.
Dýňoviště 2015 + 2016, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Moje první letošní sklizeň dýní.
Rajčata 2016, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Upekla jsem si celozrné housky, namazala máslem a nakrájela toto báječné rajče. Ještě dvě decky červeného a jsem spokojený člověk.
Sladka ostružina, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Já už sklízím ostružiny více než týden. Už jsem zpracovala asi 10kg a odhaduju, že to je zhruba 20 %.
Asimina Triloba, 19.7.2016
Zralé plody změknou a začnou intenzivně vonět. Často spadne zralý plod na zem a je chuťově dokonalý. Musíte u něj být ovšem první, našemu psovi náramně chutnaly.
Rajčata 2016, 2.7.2016 Obsahuje fotku
Moje dvě letos pěstovaná srdce. Aby byla rovnováha jedno východní Anna Russian a jedno západní Brad's Black Heart.
Rajčata 2016, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Moje zahradní boxy jsou opět v plném provozu a rajčata jako vždy vypadají spokojeně. Některá jsou zelená, další se už červenají a jiná už jsou částečně snědena.
Asimina Triloba, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Taky mi plody krásně rostou. Z velikého množství nasazených plodů si rostlina ponechala asi 20 kousků, snad už je donosí. Některé jsou uniloba, jiné biloba a zbytek triloba.
Asimina Triloba, 10.6.2016 Obsahuje fotku
U mě teda vzorně triloba.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Mám rajčata v tunelu z netkané textilie už měsíc. Na noc jsem přihodila folii a deku a přežilo vše. Ovšem kiwi je kaput a ve vinohradě jsem ještě nebyla. Trochu se bojím.
Asimina Triloba, 13.4.2016 Obsahuje fotku
Mám odrůdu Prima a ta je samosprašná. Taky jsem běhávala se štětečkem, ale nebylo to k ničemu. Mám štěstí, že moji rostlinu radostně opylují mouchy. Uvažovala jsem, že na stromek uvážu kousek masa, který by ty mouchy nalákal. I když bylo sucho, plody... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 9.4.2016
Přeji Vám, abyste se plodů dočkal. S tou chutí je to složitější, já jsem naprosto nadšená a považuji je za jedny z nejchutnějších, ovšem můj zeť se odporem přímo otřásl. Manželovi to chutná jako mýdlo. Jejich škoda, alespoň zbyde více pro mě. Moje... celý příspěvek >
Papriky 2016, 9.4.2016
Radost pohledět. Copak děláte s úrodou, to se snad ani nedá sníst.Nějaký receptík na konzervaci?
Ranné rajče, 24.3.2016 Obsahuje fotku
Teplotu měřím je na okně. okenním teploměrem. Jinak nikde, ani pod dekou. Vedle tunelu s rajčaty mám nádobu na dešťovou vodu a zmrzla-li, tak bylo samozřejmě pod nulou, Kolik? To nevím, ale rostlinkám se nelíbí žádný mráz. Netkaná textilie spolu s... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika