Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění skleníku, 12.2.2018
Dobrý den, letos chceme pořídit skleník fa. Hladík, bude to obloukový skleník, orientace východ-západ. Trochu váhám s umístěním, místo je totiž v létě osluněno od rána do cca 17-18h, pak začne stínit sousedova budova. Zajimala by mne Vaše... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 8.1.2018
Těch -30 až -35°C by měl vydržet Somerset Seedless a asi i Einset Seedless
Meruňka Luizet, 1.1.2018
Děkuji pane Jiří ;) taktéž Vám přeji co nejvíce radosti v oblasti pěstitelské. Mohu se zeptat, kde jste Luizet zakoupil?
Meruňka Luizet, 31.12.2017
Jiří a na jaké podnoži ji máte? Taková "pozdní" meruňka by stála za zkoušku :)
Co Vaše réva 2017, 21.11.2017
Jak je na tom Pamjati Zacharovoj s dozráváním?
Malvazinka, 19.11.2017
Před 14-ti dny jsem Malvazinku vysadil, n.m.v 360m, za pár let napíšu jak se ji daří . Vedle ještě vysázena Bellamira a v roce 2015 Oulinská (snad už příští rok zakvete). 
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 15.11.2017
Můj Galahad je vedle Primu a Kobzaru. Prim je napadán hodně a Galahad to ustál výborně.  Z té fotky mi to připadá jako deficit nějakého prvku, ale nevidím spodní stranu listu.
Staré a zapomenuté odrůdy meruněk, 12.11.2017
Proč jsou zapomenuté, když mají některé podstatné klady?
Odrůda Královna vinic (královna vinohradu), 3.11.2017
Cesta z "pryč" může být přeroubování :)
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 29.9.2017
190 L je slušná úroda. Bude burčák? :)
Odrůda cabernet cortis, 28.9.2017
Dneska budu měřit CC na svých sedmi hlavách. Už po něm jdou špačci, dal jsem na těch pár střapců pytlíky. Bohužel roční sazenice přes zimu a následně jaro vymrzly, všechny šly znovu od země, ale i tak na některých jsou střapce. Sice u země, ale... celý příspěvek >
Co je to za révu?, 22.9.2017
Tipnul bych Somerset Seedless
Solaris, 20.9.2017
Přesunu do sklepa, tam je těch 16-18 stupňů. Děkuji za radu.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 14.9.2017
Jak jsi na tom s cukernatostí? U mě jeden dvouletý keř hodně přetížený má 17°Bx ještě by to chtělo dotáhnout nad 20, ale počasí to už asi nedovolí.
Co Vaše réva 2017, 6.9.2017
Já to chápu a dělám tak, že řežu až po novém roce, kdy už nehrozí silné mrazy, u mě to byl letos až ten březen. Řeže se na požadovanou výšku kmínku nebo na výšku kmínku + tažeň (kmínko-tažeň), tak to aspoň dělám já. A samo se řeže až do místa, kde je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika