Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 27.12.2017 Obsahuje fotku
dnes som nafotil tie moje "zázraky". na prvých foto je hanita, zasadená na jar ako špičák. viem, konáre majú ostrý uhol, stále mi to "uletí", aj keď to vyviažem.  neviem ako to strihnúť na jar, lebo jeden kostrový konár je príliš hrubý (rast je... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 23.12.2017
každý robí ako uzná za vhodné, aké má podmienky. ja už mám cesnak v zemi cca 2 mesiace, ešte nevyliezol ani náhodou, všade je sneh. aj teraz sneží. sadenie cesnaku v tomto počasí prenechám teroristom! :D 
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
p. Hlavatý, ďakujem pekne za obrázky, zariadim sa podľa nich. pomohla mi aj mama s tým, že v tej vaničke, kde sú teraz, tak ma ako decko kúpala a aký veľký som vyrástol, tak nevidí dôvod, prečo by to nemalo fungovať aj so stromčekmi 
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
PP: nechcem, aby tu niekto veštil ale ked mate raz toľko rokov co ja, tak predpokladam, ze aj skusenosti. keby to viem, tak sa nepytam (logicky). jediný stromček, ktorý sa mi neprijal, tak bol zasadený na jeseň pred mrazmi a práve preto mám aj obavy.... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
PP: pýtam sa tu preto, lebo keď napíšete že stromčeky celkom určite, alebo s najväčšou pravedopodnosť takto uskladnené neprežijú zimu, tak tie koše budem robiť kľudne aj do noci a sadiť budem kľudne aj v noci pri čelovke alebo inom svietidle... a... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
p. Vyslouzil, tam je teplota len o niečo nižšia ako vonku, ale predsa to nie je až taká krutá zima. mám 9 stromčekov, teda potrebujem dosť jám a košov proti hryzcom, tzn. tak rýchlo sa to ani nedá zasadiť a stále sneží. už to nechám tak, na jar keď... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
prišiel som domov v noci a bol v tom, že zem je už zamrznutá. tiež neviem, či bude dobre, keď nezakorenené stromčeky budú vystavené teplote do -30 st. a zakopať ich celé bude problém, keďže sú s korunkami, takže by som ich prihrnul ako boli v škôlke.... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
kúpil som na morave ešte niekoľko stromov, dal ich do vaničky so substrátom v hosp. budove. môžem to takto nechať a prezimovať? prípadne to môžem (musím) jemne zvlhčiť, lebo substrát som nepolieval. alebo ich z toho vytiahnúť a zakopat ich niekde... celý příspěvek >
Staré a zapomenuté odrůdy meruněk, 13.11.2017
aj u nás sú nadšenci, tuším p. Maizel od Žiliny má v záhrade takmer 600 odrôd jabloní, keď si dobre pamätám. už neviem konkrétne, kde to je a ani nadmorskú výšku. 
Delor, 12.11.2017
p. Vyslouzil, prosim Vas, kedy ste oberali Delor? 
Hrušeň Clappova, 11.11.2017
182.227: skôr majú vyskúšané, že predajú tak či tak to čo majú v ponuke, lebo zákazník, keď nechce objednávať cez eshop, tak nemá veľmi na výber. pre mňa je ťažké uveriť, že v podtatranskej oblasti ľudia chcú jablone na M9, hrušky na dule, čerešne na... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 11.11.2017
s tými predajcami to je tak, že nikde mi nevedeli povedať aké odrody budú mať, ani na aký podnožiach to bude. odpoveď bola my nevieme, čo nám zo škôlky pošlú. teda absolútne nerespektujú konkrérnu oblasť a požiadavky. snažia sa predať to, čo prišlo.... celý příspěvek >
Rez marhule, 11.11.2017
na jar som tak odstránil pri povýsadbovom reze konkurenčný terminál na jabloni, kde rana v porovnaní s kmeňom bola veľká. zatrel som to voskom, ale neviem či to bolo tým, že prišli mrazy na pár dní, veľkosťou rany ale tá oblasť mi začala... celý příspěvek >
Ake odrody ceresni na colte?, 8.11.2017
50.172: ktoré sú odrody s malou kostkou a nevodnatou duzinou?
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 7.11.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, pôjdem dnes zasadiť čerešňu (lapins na vtáčnici) a neviem sa rozhodnúť, kam ju umiestniť. buď bližšie pri dome, kde je viac chránená a vietor tam nefúka veľmi alebo do inej časti záhrady, ktorá je "chránená" lipou, ale predsa len je tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika