Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Araucaria blahocet, 24.7.2009
Já jsem araucarii dostala před dvěma roky k narozeninam a od te doby jsem ji přezimovat nedávala, ale ptala jsem se známé, která je květinářka a ta mi řekla, že tento jehličnan má rád vlhko a světlo, ale né přímé. Mám ji vedle postele na světlém... celý příspěvek >
Ohnutý plech proti slimákům, 6.7.2009
To chcete oplechovat celou zahradu?
Ježatka v trávníku, 29.6.2009
Když jsme založili trávník, tak nám také vyrostla ježatka. Pořád se rozrůstala až jí bylo víc než trávy.   Tím že je to vlastně plevelná tráva, tak na ni přípravk na dvouděložné plevele nezabíral.  Poradili mi, potírat ježatku... celý příspěvek >
Jahody, 19.6.2009
PP:  Zdenca
Jahody, 19.6.2009
Díky za rady Zdenca.
Jahody, 18.6.2009
PP: Moc Vám děkuji a omlouvám se za nevědomost. Zdenca
Jahody, 18.6.2009
PP: Děkuji za vysvětlení. Ještě se zeptám, dočetla jsem se zde, že jednouplodící jahody se mají po sklizni ustříhnout.  To jako opravdu celé rostliny? A to až k zemi? Moc se mi tomu nechce věřit. Poradíte? Díky Zdenca
Jahody, 18.6.2009
Jsou to moje první jahody. Mám je od sousedky, ta má ty stejné, ale takhle malé je teda nemá. Ptala jsem se jí, nehnojí, nezalévá a má je o hodně větší než já. Tak mi je to divný, no. Zdenca
Jahody, 18.6.2009
Zdravím pěstitele jahod. Mám dotaz ohledně velikosti plodů. Předloni jsem zasadila jednouplodící jahody (bohužel nevím název) Loni byly takové nic moc. Letos je na nich jahod opravdu hodně. První jahody jsme měli veliké, ale postupem času se začínají... celý příspěvek >
Ulámané muškáty, 16.6.2009
Děkuji Vám za rady, jdu je ostříhat. Zdenca
Ulámané muškáty, 15.6.2009
Zdravím, mám dotaz ohledně ulámaných muškátů.  Vítr mi ulomil dva převislé muškáty, zbyly jen asi centimetrové pahýly. Myslíte, že ještě obrazí? Nebo je konec. A další tři muškáty mám rozlomené,  ještě drží, ale nevím co s nimi. Mám je... celý příspěvek >
Žloutnutí a zesychání listů melounu, 10.6.2009
Tak nějak vypadají i moje melouny, ale já jsem úplná začátečnice, takže Vám neporadím, protože sama nevím. Co přemokření?  On se dá meloun přemokřit? Já myslela, že meloun potřebuje hodně vody. Zdenca
Okrasný smrček vadne, 5.6.2009
Mám stejný problém (korovnice). Včera jsem smrček postříkala přípravkem Decis MEGA. Poradila mi to prodavačka v zahradnicví. Uvidím jestli to bude mít nějaký účinek, když né, tak se pokusím ty hálky nějak sundat (snad to půjde) Zdravím Zdenca
Smrk - nemoc nebo škůdce, 3.6.2009
Paní Heleno, podle vašeho příspěvku soudím, že o tomto problému víte víc, než v zahradnictví ve kterém jsem dnes byla. Mám stejný problém, jaký je na fotografii výše. Prodavačka mi prodala přípravek decis MEGA (prý si ho tam nedávno nějaká paní... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 2.6.2009
Romila: Díky za radu, vyhledala jsem si něco o tom lalakonosci a prý je to noční brouk, tak se zkusím podívat večer až se setmí, třeba ho tam najdu.Díky Zdenca
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika