Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezutí vari, 16.8.2015
Dá se přezout doma, je otázkou, co je pro Vás zvláštní výbava. Pro měkoho to může být stroj na zouvání a obouvání pneu, pro jiného montážní páky. Je třeba odlepit pneu od "disku" z obou stran a používat něco, co snižuje odpor třením. Jak pro zouvání,... celý příspěvek >
Jak opravit teleskopické nůžky Fiskars?, 6.8.2015
Už v roce 2011 jsem si dopisoval, nebo lépe řečeno požádal o technickou pomoc na uvedené mailové adrese, tehdy jsem potřeboval poradit jak správně složit teleskopické nůžy, které jsem nerozebíral a pan ing. Jan Růzha jasně a rychle zareagoval s... celý příspěvek >
Čím sekat 2ha louky, 3.8.2015
Já jsem chtěl zase jen říci, že každý, kdo smýšlí jako vy a věří ojeté profi technice proti novému hobby nemá to štěstní, aby za uvedenou cenu sehnal JD 455. Jen obšírná znalost je zde výhodou, protože kdo si dovede představit, co obnáší oprava,... celý příspěvek >
Čím sekat 2ha louky, 31.7.2015
A není to spíše super kup za cenu, která se vyskytne možná jednou za rok? Pak ale s tím operovat jako že "normálka, koupíš pořádnej stroj za sedmdesát a je to", ostatním moc nedá. Já to každýmu přeju, když trefí dobrej kup, jen to pak nemůže být... celý příspěvek >
Čím sekat 2ha louky, 30.7.2015
Ale je to umění koupit JD 455 za 70.000kč ve stavu sednout a jezdit a po sezoně jen běžná údržba.
Moutfield, 26.7.2015
Já jsem asi pochopil co jste chtěl říci, ovšem souvislost jsem nenašel. Klínové řemeny jsou, teda drtivá většina z nich, vyráběny podle norem a jeden řemen pasuje na mnoho věcí, což o vašem výfuku říci nelze. Klínové řemeny pro zahradní traktory... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 22.7.2015
Zdravím, vaši i dřívjejší reakci, kterou jste teď s odstupem času zopakoval si pamatuji.  Jen teda by mě zajímalo SvK, které typy či "značky" křovinořezů nebo vyžínačů s úhlovým převodem měli kondtrukci toho převodu ala"ztrátové" mazání, to... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 21.7.2015
Žádný zodpovědný "seřizovatel" určité věci nedělá podle sluchu. Je to spíše výsada amatérů a těch, co jen myslí...  300 ot/min i víc v hodnotách nad 3000 ot/min není nikdo schopen zodpovědně rozpoznat, ale to ví zase jen ten, kdo doopravdy... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 21.7.2015
Nebylo mým cílem psát  úplnou odpověď a hodnotu spínacích otáček si každý přečte v návodu pro pohonnou jednotku Jikov.
Jak seřídit spojku u Vari, 20.7.2015
Seřízení spojky: dvěma nástrčkovými klíči 10 dotáhneme šropub tak, aby šroub přesahoval vně závaří maximálně o... závitu. V případě, že spojka klepe i po dotažení, vyndáme ji z motoru - vyšroubujeme štroub M6 - přidáme ke každé pružině jednu... celý příspěvek >
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 16.7.2015
Tak je jasné, že výrobci motorů žádná "svoje" aditiva nevyrábí a jen někdo balí to stejné do firemních obalů. Nechápu proč si je nekupujete v jiném "normálním" a větším balení. Vyjde to o hodně levněji. Taky by se snad nemělo zapomenout že aditiva... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Nevím čemu ono se to asi posunulo jěkam, kam to původvě nebylo umístěno. No, já mám oba motory a na něktré práce je svým "chováním" vhodnější 2T a jinde zade 4T.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Nechci do toho zde vnášet nějak moc jasno, v podstatě ani nemám nic proti, ale opuštění spolupráce s Motorem Jikov nebylo jen a pouze proto, jak je v reklamních "heslech" popsáno. Je o nešťastně zvolenou kampaň na prodej motorů XP200. Já chápu že je... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 13.6.2015
Kromě typových označení nesedí nic. Vůbec nezohladňujete třeba "náplň" převodovky, která se vyráběla zase jinde atd atd. Je to stejné jako tvrzení  "Vari vyráběla" motory".
Vari uhýbá do leva, 8.6.2015
Při mazání "kol" se zaměřte jen na místo, kde se náboj kluzně točí v disku a spíše méně je více. Na to je tam maznice. Jen jeden - dva žduchy mazacím lisem a stačí, ať se vazenína nedostane do zubů náboje nebo až na palec. Palec a ty zuby bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika