Příspěvky uživatele - 112.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předčasné modrání plodů švestky, 1.6.2014 Obsahuje fotku
Dnes připojuji fotky. Plod zmodrá, zcvrkne se a upadne. Co to je? Mám nečím stříkat? Poraďte mi prosím, děkuji.
Předčasné modrání plodů švestky, 31.5.2014
Tak nevím, jestli se jedná o propad, dnes jsem se na to znovu díval a modrých malých malých plodů přibývá. Když plod rozloupnu je uvnitř nahnědlá pecka. Jakoby snad hniloba, jestli to není z hodně vody, poslední dobou docela hodně pršelo.Jestli někdo... celý příspěvek >
Předčasné modrání plodů švestky, 30.5.2014
Ano modrají jen některé, zatím tak 5 procent. Snad to bude ten červnový propad a nic jiného. Tolik švestek jsem nikdy neměl, tak mám trochu obavy, jestli jsem něco nezanedbal.
Předčasné modrání plodů švestky, 30.5.2014
Žádám o radu. Mám dva stromy švestek a nyní začali některé plody předčasně modrat. Zatím neopadli, ale proč se tomu tak děje? O to víc mě to mrzí, protože jsou stromy obsypané plody, dokonce jsem musel některé větve přivázat ke stromu, či podepřít.... celý příspěvek >
Rododendron - choroba, škůdce?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
zde
Rododendron - choroba, škůdce?, 26.5.2014
Ještě jedno foto.
Rododendron - choroba, škůdce?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Co je našemu rododendronu (viz foto)? Nové listy jsou jakoby pokroucené, s drobnými flíčky a prožranými? dírkami. Rostlina má odpoledne stín, dříve měla stín větší, ale stromy, které stínily byly pokáceny. Je fakt, že jsme... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 13.5.2014
To máte štěstí, že vidíte sousedy starající se o ovocné stromy. To já mám smůlu, u nás na to všichni kašlou. Nějaká monilioza, nebo mšice, kadeřavost je vůbec nezajímají. Nechápu na co ty stromy vlatně pěstují. Jen šíří nemoci kolem sebe a já abch se... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
Je to stejné jako se mšicema. Kdybych nestříkal, nezbavil bych se jich. Používám ještě lepkavé folie na kmeny proti mravencům, kteří si je tam vynášejí. Chodím se psem cca 1 km od mého domu, rostou tam u pole jabloně, třešně - ale mšici by jste tam... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.4.2014
Ještě se vracím o kousek výše. Opravdu vám připadá opad 90 procent plodů jako normální. Mám třeba Royal Gala a ten plodí každoročně a pravidelně a bez opadu??? Že by další odrůdy jako Rubín, Champion měli opad až 90 procent??? Nechce se mi tomu... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Nevím, jestli jsem na správné diskuzi, ale prosím o radu. Mám 5 jabloní různých odrůd a již 3 roky po sobě vždycky najednou, během dvou dní, opadá 90 procent všech plůdků. Minulý rok to bylo až k smíchu, když jsem přišel na zahradu, tak jsem nevěřil... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2014
Jsem rovněž z Olomoucka a velká většina plůdků je z 1/3 tmavě zbarvená. Nemám s tím zkušenost, zda takové plody přežijí a vyrostou??? Nejdřív jsem si myslel, že všechno opadá, ale už jsou to 4 dny a stále rostou. Jen nevím, jestli bych to neměl něčím... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2014
Jak se to jmenuje ty svíce, a kde se to dá koupit? Ať jsem připraven na příští rok a zase nepřijdu o většinu úrody. Díky
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Nevím, jak vy, ale chodím do práce. Ráno na 5 hodin a nedovedu si představit, jak bych to měl všechno stihnout. Až budu v důchodě, tak můžu stříkat celou noc a hulit pod stromem bych taky zvládnul, i když jsem nekuřák.
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Tak já mám na Olomoucku / dnes - 1,7 st / po meruňkách. Je to škoda, měl jsem dva stromy obsypané malými plůdky a je po nich. Úroda mohla být veliká, ale jedna mrazivá Velikonoční noc o tom rozhodla. Stejně jako předloni to bylo Velikonoční pondělí,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika