Příspěvky uživatele - 151.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu, ochrana před mrazy, 21.3.2008
-7°C je celkem dost na nějaké zázraky. Roční stromky bych přikryl a ani bych se moc neptal. Když jsou mrazy okolo 0, tak někdy stačí jemně rosit na stromy. Stačí často až ráno než vyleze sluníčko a začne prohřívat vzduch.
Tvarování jehličnanů, 21.3.2008
Dřív než začnete stříhat, přečtěte si dost literatury a snažte se pochopit poslání bonsaí. Jinak je jen výroba zelených kuliček.
Drtic zahradniho odpadu - prevazne ostruziny, 20.3.2008
Já mám na Stihl, ale obrázek jsem našel u Husqvarny. Takže husqvarna.cz / výrobky park a zahrada či jak to je / příslušenství  / struhové hlavy.... Je tam vyobrazen, prakticky stejný je od Stihlu. U této značky tento nůž doporučují od FS400... celý příspěvek >
Nízký listnáč, 20.3.2008
Keřů se nebojte. Je potřeba jen si hllídat nepotřebné výhonky u krčku keře. zapěstujte si ho na jeden či tři výhony - kmínky. Rostou poměrně rychle a máte jednu jistotu, že nepřerostou jejich přirozenou výšku. U stromů charakteru nana je menší... celý příspěvek >
Poraďte: Z čeho žívý plot na Vysočině cca 2m - Silberfeder?, 20.3.2008
Pokud chcete do léta živý plot, který odcloní zahradu a bude bezproblémový, koupil bych si zástěnový plot. Je to poměrně hustá zelená síť a po létě si jí můžete schovat na další sezónu. účinek okamžitý Hodně bych váhal koupit a vysadit nějakou... celý příspěvek >
Živý plot z dubu červeného a buku - ano či ne?, 20.3.2008
Pokud chcete hezký živý plot, volte pouze jednu dřevinu. A na červený dub zapomeňte. Má velké listy - to není pro živý plot vhodná dřevina. Jestli toužíte po červené barvě, zkuste červený dřišťál. Navíc má trnité větvičky - neproleze a zavistivá... celý příspěvek >
Drtic zahradniho odpadu - prevazne ostruziny, 19.3.2008
Drobné větičky, šlahouny, buřeň, listí dneska poměrně rychle rozsekávám mulčovacím nožem na křovinořezu. Je to ale záležitost silnější řady křovinořezů a mulčovací nože nabízejí myslím jen dvě značky.  Chce to trochu cviku, ale pro kompostování... celý příspěvek >
Nízký listnáč, 19.3.2008
Zasaďte vzrůstnější keř a zapěstujte ho jako stromek. Výběr je dostatečný. Kaliny, hlohy, šeříky,....
Jakého stáří se dožívají ořechy?, 19.3.2008
Ořechy mi tak vydrží dva roky. Ale už nejsou moc dobré. papírák se scvrkne do půl roku. Déle vydrží tedy ořešáky. Podle stanoviště mohou vydržet i přes sto let. Ale sázel bych víc na pořádnou kontrolu dutin, větví a zda nemá hnilobu kořenového... celý příspěvek >
Lze teď řezat staré třešně?, 18.3.2008
Třešeň, pokud jí chcete zachovat, bych skutečně řezal až po odplození.
nový stavební zákon, 18.3.2008
Toť vše není - schází řehtání úředního šimla.
Jaký úzký živý plot?, 18.3.2008
Dřevěný plot a ten osadit popínavkami a menšími keři v popředí. 7 x 30 m je klasicka anglická zahrada. Zkuste se inspirovat v jejich knihách, nebo jestli máte UPS podívejte se na Deko, Spektrum, BBS apod. Bývají tam pořady o zahradách
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Pokud máte pocit, že řetěz musí vydržet věčnost, kupte si řetěz se zuby s tvrdokovem. Jinak dub je tvrdé dřevo, kde byste měl mít úhel na řetězu 30°Vyšší omezováky a hlavně v dubu je lepší si řetěz po každé maximálně po každé druhé nádrži líznout... celý příspěvek >
Kde se dá půjčit secí strojek na trávu, 17.3.2008
To si zadejte do vyhledáváče. Ale když to vezmete dobře do ruky, nebudete o moc horší než sečka. Promíchejte osivo s pískem, rozdělte si dávku na dvě části a sejte. Nejdříve jednu polovinu, potom napříč k prvnímu setí druhou. Písek je tam proto,... celý příspěvek >
Jak vypadá, 16.3.2008
Jsem nepodepsaný, protože jsem číslo. Jedno ze skoro 7 miliard. Nicméně v dotazu píšete, že je rozložitá a jak jí udržovat řezem a přitom víte, pokud jste četla knihy, že je to sadová růže "angličanka". A tím je dána i odpově´d na udržení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika