Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topfive, 24.8.2015
Valievka chutovo žiaden zazrak.
Ips-plant.com marhulky, 24.8.2015 Obsahuje fotku
Novinky marhul.
Ips-plant.com, 24.8.2015 Obsahuje fotku
Francuska šlachtitelska stanica ips-plant.com dnes predctavila nove odrody sliviek, marhul,broskyn, nektariniek.
Topfive, 24.8.2015
Nedalo mi to a musel som odmerat sladkost Topfive nadhera 28 Brix.
Marquette - cervena mustova odroda, 24.8.2015
Marquette nesad ani Fronteraky mi to už mame odskušane štepi poslane z Usa pôda dobra ale odrody naprd prečo sa chceš puštat do nezmyselnych odrod Duro.
Topfive, 23.8.2015
Pan Vysloužil ja som čakal od 17.7 kedy dozreje, tento rok jej to nejak dlho trvalo ale stalo to zato, ma aj vedšie plody ako mynuli rok šarku zatial nema čo malo šarku všetko som vykopal Hanita ju mala od čačanskych už je preč zajtra to čaka Tophit,... celý příspěvek >
Topfive, 23.8.2015
Topfive konečne dozrela sladka štavnata typicka slivkova chut wau.
Joganta nr.7184, 23.8.2015
Joganta je nova odroda absolutne rezistentna voči šarke s vynikajucou chutou, skorym nastupom do plodnosti a vysokou urodnostou.Bola vušlachtena Jojo x Haganta odroda je samoopeliva, dozrieva koniec 8 mesiaca začiatok 9 mesiaca plody velke 55-90g... celý příspěvek >
Jolina, 23.8.2015 Obsahuje fotku
Jolina je novošlachtenec vysoko odolna voči škodcom a plesniam, odolnavoči šarke.Plody dosahuju velkosti 60g su velmi sladke dozrieva v 9 mesiaci viac som nezistil.
Malvazinka, 22.8.2015
Možno sa na jar špatne opeluje treba vysadit dalšie dve slivky samoopelive Hanita, Toptaste.
Marquette - cervena mustova odroda, 21.8.2015
Duro ja som mal Marquette bobule male ako hrašok strapce tiež male je to odroda oničom pred 2rokmi som sa jej zbavil tak aj Fronteraky som zrušil.
Dr. Hartmann, 16.8.2015
Mate pravdu pan Vysloužil, ked som volal do V.U.Bojnice tam sa slivkami vôbec nezaoberaju.Čo sa tyka zurny, zorky,komety to všetko mal moj znamy dal to preč čo ale nechal jednu bol križenec myrobalan x žlta japonska slivka Golden Japan stromče listy... celý příspěvek >
Aká je slivovica zo sliviek toptaste?, 16.8.2015
Zdravim pan Čmela, odpoved vam da pan Vladimir Humay palenica Jelšovce pri Nitre, ktory ako prvy priviezol Toptaste z nemecka, vysadil pred niekolkymi rokmi sad a už z nej pali.Na koštovku tejto slivky bol pozvany riaditel Plantexu, po okoštovany... celý příspěvek >
Dr. Hartmann, 16.8.2015 Obsahuje fotku
Dr.Hartman predstavil nove podpniky pod slivky, je to geneticke križenie rezistencie voči šarke Docera 6,Docera 9,Docewra 6,Dospina 22,Dospina 247.Jedno foto z vystavy a koštovky sliviek.
Xylella fastidiosa, 9.8.2015 Obsahuje fotku
Stromy na juhu Talianska napadla nebezpečna bakteria ktora sa nekontrovatelne širi dalej, pestovatelia snou zvadzaju marny boj.Nieje na nu žiadna učina liečba, sprvu napadla olivovniky a teraz aj ovocne stromi viniče a rastliny celkovo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika