Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svícení při pěstování sadby, 17.1.2014
Pokusím se navrátit tuto diskuzi z vědeckých výšin zpět do truhlíků v našich bytech, a proto nebudu zmiňovat ani osvětlování vytápěných skleníků, protože to už je opět o stupínek výše. Mám zhotoven polystyrenový box zhruba 30/50 cm, 25 cm vysoký,... celý příspěvek >
Rajčata, 15.1.2014
Utopte je při sázení tak že bude koukat jen vrchol a jeden list, ale půl metru zase není taková hrůza pokud je vijan nějakých 20 cm dlouhý.
Rajčata pro sezónu 2014, 15.1.2014
Jak jsem zde již dříve uváděl, na malé plastové lžičky používám také lihový fix. Když jdou na záhon tak musí jít zády ke slunci jinak je za chvíli po popisu, pokud se průběžně neobnoví (v květináčích). Každopádně si pro sichr ještě udělám do bloku... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 15.1.2014
A na jaký podklad?
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 13.1.2014
První postřik mědí můžete udělat kdykoliv od opadu listů, takže pokud tomu bude tak nyní, není to zbytečný postřik.
Co vaše réva? (2014), 13.1.2014
U mne v Břeclavi pokles teploty o 20°, včera nad deset a dnes ráno mi to v autě ukázalo -9°C, od zítřka už zase hodně nad nulou a mokro, mokro a zase mokro. Taky průběžně odebírám řízky, pokud střihám révu tak nechávám o nějaké to očko navíc pro... celý příspěvek >
Aprílová zima, 7.1.2014
Zima přijde koncem ledna (možná už v druhé půlce) a bude trvat asi měsíc a půl s teplotami -10 až -15°, pak se rychle oteplí, vše začne kvést a následné mrazíky to poničí, bohužel. Tak to vidím já a takovéto zimy jsou u nás na jihu Jihu celkem... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 19.12.2013
Zkušenost nemám ale rajče na jejich snímku vypadá jako Principe Borghese, tvarem i velikostí střapce.
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
Thompson & Morgan má prodej ale zase taková výhra to není. U nás zastoupení není, na Slovensku jsem byl jednou tady v Bratislavě ale nabídku si už nepamatuji, spíše Holandská. Něco z Maďarska je tady, dobře se nakupuje v Holandsku tady. Vloni... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013 Obsahuje fotku
I MIR byl svým způsobem International Space Station, alespoň podle mezinárodních posádek,  záleží na úhlu pohledu. To jsme to nakoukli od rajčat do vesmírných dálav .
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Jsou i ranné beef odrůdy, ale musíte počítat s tím, že takové rajče potřebuje poněkud delší dobu než naroste a dozraje. Každopádně potřebuje vyrovnané počasí a hlavně vyrovnanou závlahu, tzn. že nejlépe mu bude ve foliáku nebo skleníku. Tady je ovšem... celý příspěvek >
Listovka, 16.12.2013
Do okrasných porostů snad není až tak nutné dávat kompost, a co se použití naší planety týče, právě byznys s odpady (včetně kompostáren)  přináší obrovské zisky. 
Listovka, 16.12.2013
Proč by měli péči o parkové a pobytové trávníky prodražovat aplikací herbicidů? Tady u nás to dělají aby jim plevele trávníky nezlikvidovaly, a v tom případě je posečený materiál na kompostování minimálně nevhodný. Nákupy herbicidů ve velkém,... celý příspěvek >
Listovka, 16.12.2013
V Děčíně jsou natolik "barbaři", že kompostují parkovou trávu na kompost určený ke spalování, protože odvodnění krátce sečené parkové trávy fermentací je prostorově méně náročné než sušení na seno. Jen technický dotaz, ošetřují ti barbaři tu... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.12.2013
Jedná se převážně o "rarity" lahodící oku a dle mé osobní zkušenosti ne přímo vhodné k běžné konzumaci a zpracování, pokud požaduji kvalitní a dobrou úrodu. Nabídka zhruba kopíruje nabídku která je na internetu běžně dostupná. Z nabízených odrůd bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika