Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na ficusu benjamin, 28.12.2010
Jsou to červci, ne plíseň, setřít důkladně vatičkou (já dělám šťárátky do uší) namočeným v lihu nebo někde radí i v oleji, poté postříkat Mospilanem, 3x po sobě v 5-7 denních intervalech. Zadejte si červci na pokojových rostlinách, vyjede více info.... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 27.12.2010
Nebo jsou docela dobré České melouny - zkuste zadat, autor stránek zde diskutoval letos také, přehled odrůd, škůdců atd. Elena
Melounoviště 2010, 26.12.2010
Ad tykev fíkolistá - vylupuji při zpracování na podzim, semínka jsou černá a nejsou tak macatá jako např. u Goliášky nebo bezslupké, stačí udělat zkoušku klíčivosti - na vlhkou vatu jich pár dát, v teple a vlhku (nepřemočit ani nenechat vyschnout, by... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 26.12.2010
To mohu jen potvrdit. Elena
Prosím, určení výborné odrůdy, 26.12.2010
Já jen zkusila, tvarově mi Vaše prostřední jablko připomínalo ta naše, barevně shoda by byla také, naše jsou ze severní části stromu, proto nejsou tak vybarvená, dužninu u Vašich neznám. Prostě zkouška. Pro pana PP - zmínku o Stupickém jablku jsem... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 25.12.2010
Omlouvám se, u pana doktora mi vypadlo r. E
Prosím, určení výborné odrůdy, 25.12.2010 Obsahuje fotku
Není to náhodou tohle? Spíše ploché než kulaté, kolem slupky lehce načervenalé, chuť by mohla odpovídat. Jenže, táta mu říkal Stupické (buďto to zkomolil on nebo já si špatně zapamatovala), také jablko není. Což třeba Stružické - foto jsem nikde... celý příspěvek >
Kysané zelí, 24.12.2010
Letní zelí by mělo mít řidší hlávky a trošku jinou, jasněji zelenou barvu. Po sloupnutí vrchních listů u krouhárenského zelí hodně světlé. Toto všechno vím a přesto jsem letos také "naletěla". Elena
Africký okrasný keř, 21.12.2010
To já ne, to chytrá kniha s nedostatečným překladem a Vaše píle při hledání. Já včera hledala pod jatropha, ale pouze v češtině, nenašla. Jste . Dovezl jste si aspoň kousek či semínko? Myslím, že by byla super na bonsai. Elena
Africký okrasný keř, 20.12.2010
Dobrý večer, na obrázku v knize Tropické rostliny, vydané KK, listy byly pětičetné, jejich pomačkanost mi také neseděla. Ale aspoň jsem posunula téma. Je tam ještě jedna kytka, keř, u Jatropha podagrica - jedna fotka odpovídá (podle všeho, co jsem na... celý příspěvek >
Africký okrasný keř, 20.12.2010
Nemohla by to být Kordie Cordia sebestena? Elena
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 19.12.2010
Nám kvetla dopoledne, to by šlo. Elena
Nová sezóna na zahradě, 18.12.2010
Vavřín mám, ale už je zazimovaný, veranda, kolem 10 stupňů. Na MZLU v arboretu je mají zazimované pod dvojitou netkanou textílíí (nedotýká se přímo rostlin). Ten sníh by ho mohl případne chránit, ale ruku do ohně bych za to nedala. Elena
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
A to Juliovo Oncidium je opravdu super. Elena
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
Díky za web, zajímavé. Je pravda, že naše vanilka kvetla ve vodorovné poloze stonku. Opylovat zkusím, ale moc šancí tomu nedávám, ale proč ne. Všude píší, že v přírodě opylují speciální mušky, pokusím se na ni zahrát, jestli ovšem ještě někdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika