Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ktera z boruvek se nejvice podoba lesni boruvce, 29.9.2011
Představovat si udělat tu "hrůzu, katastrofu, pohromu" ze zahradních borůvek nemusím. Koláč ze zahradních borůvek dělám pravidelně každý rok a oblizoval byste se až za ušima. A jak píše paní Zuzana, naše lesní borůvky a tzv. kanadské... celý příspěvek >
Tsuga - zakrslé formy, 18.9.2011 Obsahuje fotku
Já mám Tsugu canadiensis pendulu. Můžu Vám darovat větvičky na nařízkování.
Ktera z boruvek se nejvice podoba lesni boruvce, 29.8.2011
Podle mně má téměř stejnou chuť Elisabeth.
Rajčatová šťáva, 25.8.2011
Rovněž zdravím, ani mým úmyslem nebyla nějaká konfrontace. No ale vidíte, ten Váš strojek jsem si prohlédla a musím konstatovat, že je totéž, jak náš starý dobrý známý TUTTI FRUTTI, čili onen "strojek jako na maso s tím dlouhým čumákem".... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 25.8.2011
No, nám, co děláme protlak a šťávu z přebytků bohatě stačí "strojek jako na maso s tím dlouhým čumákem", kdy výsledkem je řídší protlak včetně dužniny a jako odpad slupky se semínky (je to taky hned hotový). Čili zřejmě to, co z Vašeho... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 24.8.2011
Nějak tomu nerozumím: "Subjektivne vzato, ta stava zo strojceka je omnoho chutnejsia, "rajčinovejšia", t.j. viac pripomina cerstve rajciny, ako mrtvy pretlak...".     Ta "stava zo strojceka" se přece... celý příspěvek >
Citroník má problém, 16.8.2011
Přeji úspěch a podejte nám časem zprávu o stavu rostlinky :-)
Ostny na paprikách, 10.8.2011
Pokud to máte i na listech, může to být tohle? Bradavice na paprikách Pokud objevíte na plodech paprik drobné bradavičky (většinou umístěné na spodní straně listů poblíž listových žilek), jedná se o takzvanou intumescenci. Příčinou intumescence... celý příspěvek >
Citroník má problém, 10.8.2011
Myslím, že nejsou v pořádku kořeny. Jemně rostlinku vytáhněte z květináče a pokud nemá kořenový bal ve tvaru květináčku, dejte ji do menšího, přiměřeně zakraťte větvičky a nějaký čas nehnojte a nepřelévejte! Pokud kořenový bal má, zatím ničím... celý příspěvek >
Ostny na paprikách, 9.8.2011
Zaregistrujte se.
Ostny na paprikách, 8.8.2011
Foto by nebylo?
Choroba na cuketě?, 3.8.2011
Hlavně, aby ve Vašem případě "vyjímka nepotvrzovala pravidlo", to by mě moc mrzelo. Asi jsem měla ještě dodat, že se padlí nepřeneslo na okurky ve foliáčku. Jak je to s nakladačkami, nevím.
Choroba na cuketě?, 3.8.2011
No, asi za 30 let se mi nestalo, že by se padlí z cuket (tenkrát se cuketa jmenovala myslím "Tykev Kveta" :-)) přeneslo na okurky.
Choroba na cuketě?, 31.7.2011
To je padlí. Dá se částečně omezit Ortivou.
Cuketa neplodí, 24.7.2011 Obsahuje fotku
plazivá dýně - tykev
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika