Příspěvky uživatele - 7.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odstranit nánosy od bio-oleje?, 9.5.2009
přesně tak. Problém s použitím syntetických olejů v pilách místo bio není jen o ochraně přírody, ale hlavně o tom, že člověk pracující s pilou vdechuje při práci aerosol syntetického oleje... Nic moc pro plicní tkáň... Osobně jsem přešel z... celý příspěvek >
Obnova ořešáku z plodu či řízku, 8.5.2009
Můžete se pokusit o obojí semenáče i roubování. Všechny starší stromy ořešáku se u nás donedávna množily výhradně semenem, téměř každý strom se liší svými vlastnostmi od ostatního. Proto je dobré zasadit hrst semenáčů a za několik let vybrat:-)) Z... celý příspěvek >
Likvidace, 8.5.2009
Roudup bere vše, typicky se vstřebává listovou zelení, nicméně, ač na to není určen - lze vyzkoušet 5-10 vyšší koncentreci, než je běžná postřiková, trávu postříkat a zalít konví, aby herbicid protekl do kořenového systému. Roudup degraduje při... celý příspěvek >
Vodní gril, 8.5.2009 Obsahuje fotku
Myšlenku vodního grilu prosazoval velmi silně Weber, jeho gril je asi nejlépe provedený (velikostí, zpracováním) ostatní jsou   funkční napodobeniny, Weber je velký (průměr 47 cm), ale drahý (9500-11000)..
Obbetonovat zapuštěny bazen, ano či ne?, 8.5.2009
Je to vcelku velký projekt. Měl -li byste vše udělat správně, zanmená to provést betonové těleso, třebaže subtilní, z armovaného železobetonu, a kvalitně, jinak vypraská.. Jal tady správně napsal jiný pisatel, neměl byste zapomínat na tepelnou... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 8.5.2009
Dobrý den, optimismus, zavlažujte, vše bude OK :-)),  S rýčem nemám zkušenost, nebím, zda by to nevytvořilo příliš velké drenážní plochy. Co se týče aerifikačních hrotů, před několika dny se mi je půodařilo zakoupit, třebaže jsou určeny pro... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009
myšáky bych asi vypistil pár set metrů od nemovitosti, ale nemusím ten problém řešit, kočky jej řeší každý den za mě :-)). Nesnažil bych se s myšáky příliš manipulovat - měl bych trochu obav z Listeriozy a mnoha ostatních chorob.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 4.5.2009
tyto materiály sice dobře vypadají, ale v podstatě jsou na nic, nejčastěji se jedná o křemenné, či žulové valouny zalité metylmetakrylátem, jedná li se o hrubou frakci (průhledné dlaždice se zalitými valouny), nebo podobnou hmotou. V případě... celý příspěvek >
Mech v dlažbě - v dosahu květin a trávníku, 4.5.2009
pokud je dlažba odolná, postačí horkovzdušná pistole a trochu trpělivosti.
Klíšťata a jejich vyhubení ze zahrady, 3.5.2009
Louh Vám musel poradit nějaký utajený nepřítel. Doporučil bych často sekat trávu, co se týče stromů, v případě neúnosného stavu by bylo možné aplikovat libovolný postřikový insekticid proti lezoucímu hmyzu. Zahubíte tak úplně vše :-((Možné a... celý příspěvek >
Zas a zase mech v trávníku, 3.5.2009
Máte můj obdiv, sám vím z vlastní zkušenosti, že nejhorší je se k tomu odhodlat poprvé. Výsledek ale stojí za to. Budu se těšit na Vaše další zprávy. Zdravím Vás! Ch.A.
Zas a zase mech v trávníku, 3.5.2009
Situace ve Vašem zadání bohužel nemá řešení. Jediné co Vám pomůže je vertikutátor a tetrovka (y) bílého písku. Bohužel. Mechu bude vždy při mechanickém odstraňováníhromada:-)), jeho odstranění je vždy jen dočasnou záležitosí, pokud nezapískujete..
Jak se zbavit studny, 3.5.2009
Studna jako taková nesouvisí s výškou hladiny spodní vody. Zasypáním studny vlhkost neřešíte. Podobně jako ostatní skutečně nechápu snahu o likvidaci studny.. Osobně bych doporučil ji pouze dobře zavřít vhodným poklopem. Zasypání je možné provést... celý příspěvek >
Břečťan na zelenou střechu?, 3.5.2009
Břečťan vám vymrzne bohužel také, navíc v zimě, pokud nevymrzne, uschne. 12 cm půdy je opravdu pouze velmi tenká vrstvička,, vhodná pouze k pěstování odolných travin. Břečťan by měl šanci, pouze pokud by byl zasazen do země u stěn budovy.
Višeň vysokokmen, 30.4.2009
Díky za kvalifikovanou odpověď, laicky jsem měl stejný pocit, ale prodavač v zahradním sadařském centru mne takřka přesvědčil. Počkám do podzimu, kdy prý budou stromky v požadované velikosti opět k dispozici.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika