Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srnec mi okusuje stromky - jak na něj?, 12.7.2008
Stačí dát na větévky trochu vlny z ovce a budete mít pokoj. VašekB
Nasázel jsem kiwi, 12.7.2008
Podle toho co píšete, jedná se o kiwi čínské které není vůbec vhodné pěstovat v našich podmínkách. Je velice pěkné, ale užitek z něho nečekejte. Toto se pěstuje tam kde je teplo, dřevo vyzraje a i plody dozrají. Unás se mu v některých místech také... celý příspěvek >
kiwi?, 11.7.2008
Tato rostlina patří do každé zahrádky. Výborné a zdravé ovoce, pohledově pěkná rostlina. Spoustu o ní najdete na jiném foru. VašekB.
destilační přístroj, 9.7.2008
Zdravím všechny příznivce tohoto tématu. Protože už nastala doba, posílám tak jako loni recept na výbornou ořechovku.  Všem ji doporučuji, a radím udělejte více dávek, ať nelitujete tak jako já loni. Hledal jsem ještě v září variantu jak toto... celý příspěvek >
Jaro se blíží, 7.2.2008
Včera večer jsem  slyšel prvního špačka, a ten pro mě vždy přináší jaro. Ne první jarní den, ale špaček. VašekB
Sklápěcí pilka, 20.1.2008
Možná že se ale tazatel špatně zeptal, na průklest potřebuje naklápěcí pilku. Jedině tak udělá správně řez ve větevním kroužku. Sklápěcí pilka je dobrá tak akorát pro elektrikáře, aby větve nedrhnuly dráty a nebo pro někoho před vánocemi do lesa na... celý příspěvek >
pro VašekB, 30.12.2007
A to je právě to, že postupným šlechtěním vzniká stále lepší a lepší ovoce. Tak jako je tomu třeba u jabloní, a věřím tomu že se tady najdou ďoubalové kteří budou tvdit, že ty starý odrudy jablek byly stejně nejlepší. Prostě každý jsme jiný, máme... celý příspěvek >
pro VašekB, 29.12.2007
Na dotaz jsem odpověděl, pokud byl cenzurován, zkusím napsat ještě dnes, tedy v sobotu. Možná nebude povolený z důvodu uvedení stránek a konkurenčního fora. Hezký den. VašekB
pro VašekB, 28.12.2007
Na těchto stránkách muchovníky zrovna moc neprobíráme, nevím zda to odtud nebude vymazáno, ale moc se o tom dozvíte na livingu. Ono nejde tak přesně říci kupte si tuto odrudu. Jsou různé chuti, množstvím plodů, velikostí plodů, dobou dozrávání, a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 25.12.2007
Také bych se toho tolik nebál, pokud jste z kraje dal trochu stranou klidně to na sobě odskoušejte. Ne tedy půl litrovým množstvím najednou. VašekB
speciální stroj na ořezání větví, 18.12.2007
Viděl jsem takový stroj ve španělsku. Používali ho v sadech broskvoní na zkracování jak horizontálně tak vertikálně. Normální závěsné zařízení na traktoru, pohon servomotory, kotouče průměr asi 50 cm. a asi 5 kusů vedle sebe. Promne jako zahradníka... celý příspěvek >
destilační přístroj, 13.12.2007
Nevím, zda to v tomto řádku bude správně umístěné, ale příznivci destilačního přístroje to najdou kdekoliv. Píši k dotazu na použití zralých ořechů pro výrobu likéru, kterého jsem ve správné době nedozrálých plodů udělal moc málo, tedy jen asi 8... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 19.11.2007
Vím že fintu na rakytník neprozradíte, ale doufám, že si ji jednou nevezmete do hrobu. Alespoň vaši známí by měli znát recept. Ale kdyžje to pro zdraví, já to řeknu komukoliv a ještě se snažím mu to podsunout. VašekB
Destilační přístroj, 18.11.2007
Tak zda bylo využíváno většího tlaku teď nevzpomínám, ale proč ne. Nenapadá mě že by to něčemu vadilo. Muselo by to být ale pojištěno nějakým ventilem a dobře udělané aby to nebouchlo. Samozřejmě že to rychleji poteče, ale nevím zda je to zrovna... celý příspěvek >
Destilační přístroj. , 14.11.2007
Prý při míchání je mnohem větší výtěžnost. Docela tomu věřím, protože z husté kaše odspodu když se má destilát prodrat, asi to trvá. Slyšel jsem, že někdo má jen ruční na kličku, a když zatočí, hned je vidět větší tok z chladiče. Ještě jsem zapoměl v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika