Příspěvky uživatele - PP.

Amarylis stále nekvete, 13.2.2024
Amarylisy se chovají potměšile a záludně. Dodržujte doporučený postup a uvidíte.
Papriky 2024, 13.2.2024
Souhlasím, na nějaké poměry živin se sluší kašlat, vždy je to nějaké NPK a ta rostlina si s tím poradí. Jak je psáno vedle, sortiment se rozšiřuje a brzy se bude rozlišovat hnojivo pro jakoukoliv rostlinu. Mám velmi silný pocit, že ve všech těch... celý příspěvek >
Papriky 2024, 12.2.2024
Zkusím to taky tak, neb poslední dobou mi papriky neobyčejně blbě klíčí. V teple prosím můžete upřesnit?
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 11.2.2024
214.246. Žeby změna taktiky, přivoláváte pomoc zvonku? A jak víte, že je kdosi nemocný? Z měho monitoru to spíš vypadá, že se navážíte vy. Když je ta rada tak skvělá, uveďte kde ten tazatel sežene kapacitu na CNC frézce a kolik za to zaplatí. Dneska... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 11.2.2024
234.75. Nějakou radu k tématu nemáte a přesto se musíte vmísit? Hm, asi porucha osobnosti.
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 10.2.2024
Sprostosti tu táráte vy, jako rada ofrézovat píst na CNC frézce. Kdo z běžných uživatelů si to může dovolit. A je mi úplně jedno, kolikrát vás jaká pila kopla. MMCH, ty (zcela zbytečné) obrázky jste mohl poslat rovnou tazateli a nespamovat diskusi.
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 8.2.2024
A já měl stodevítku, heč! Za takovou dobu byste to už měl umět. A nevymýšlet koniny.
Špenát, 7.2.2024
Jo, Budějce, Budějce, překrásný sou město. V Budějcích, v Budějcích mají tam rynk... Dneska odpoledne v rádiu věštitel věštil rozdíly teplot až 10 stupňů, sever 7, jih 17. To se to seje v únoru do pařníku. Jak podle Kutiny.
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 5.2.2024
Prosím vás nehledejte zázraky. Samozřejmě, že nižší komprese sníží výkon. Naučte se to startovat, dekompresní ventil tam nenalepíte tavnou pistolí.
Papriky 2024, 5.2.2024
To sázení po dvou se uvádí v chytrých knihách už dávno, dělal jsem to podle toho. Pak se začaly objevovat rady typu "sázíme zásadně po jedné", tak jsem podlehl a zkoušel to taky. Jenže ďábel je skrytý v detailu. A ten detail jsou pěstební podmínky,... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 5.2.2024
Inu musel by si k té pile ještě přikoupit nějakou menší CNC frézku, naučit se to programovat a vyučit se frézařem. Možná by bylo jednodušší naučit se pilu startovat.
Papriky 2024, 5.2.2024
Výluhem myslím kopřivu, bršlici a jiný sajrajt a slepičince v sudu.
Papriky 2024, 4.2.2024
Nománě, zjara trochu hnoje nebo kompostu a během vegetace výluh, Kristalony, ledek vápenatý, síran amonný. Jak píše kolega vedle, zkrátit rozteče v řadách jsem taky zkoušel, ale nebylo to vono. Rostliny se kymácely a vyvracely. Jak už jsem psal, když... celý příspěvek >
Papriky 2024, 4.2.2024
Všechny papriky pikýruju do kelímků po dvou a následně tak sázím na místo. Rostliny se "podrží", nevyvracejí se tolik, zejména rohy a dobře prosperují. Nevšiml jsem si nějakých negativních jevů,, nezdá se, že by si rostliny konkurovaly. Protože jde o... celý příspěvek >
Zimní salát Humil, 2.2.2024
Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Je normální, že jsou některé sazenice horší. Přece kvůli ní nezlikvidujete celou výsadbu, nebo o co vlastbě jde? Když je v pořádku srdíčko, poroste dál, jen tolik nenaroste.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika