Příspěvky uživatele - Chemický Alí

Mravenci v bytě, 5.8.2010
Ivo, kupte kontaktní insekticid a máte na nějakou dobu pokoj. Domácí recepty jsou na mravence krátké.
Zahradní substrát vs. trávník, 5.8.2010
ano, můžete přidat, nebojte se použít i pouhý písek, nebo substrát, kde bude 60 % písku a zbytek substrát.
Co s borůvkou po sklizni, 4.8.2010
Trochuto rozveďte, podle tohoto schématu by borůvka asi nikdy nevyrostla, navíc si vůbec neumím představit, že by vznikl kdy keř o výšce 2 metry, možná ale pouze nerozumím Vašemu pokynu. Keře prostříhám, aby byly prosvětlené, ale základ keře tvoří... celý příspěvek >
Bofix, 3.8.2010
Bez obav, Bofix se zcela rozloží
Kočky v zahradě, 2.8.2010
Stojí okolo dvoutisíc -pětitisíc korun, na trhu je SureFlap a konkurenční PetPorte SmartFlap, v Čechách je nikdo neprodává, je zde pouze velice dobrá německá zásilkovka. Britské zásilkovky mají rozdíl ceny -20 a 30%, včetně dopravy. Na You tube... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 2.8.2010
Nenakazí samozřejmě všechna zvířata, což platí o všech chorobách, infekční schopnost není nikdy stoprocentní. Nicméně proti této nemoci lze očkovat.Vakcína ale není zatím levná.
Malé akvárium ve skleněné kouli, 1.8.2010
Naprostý souhlas, pokud se bjeví někdo známý a chce začít s akvárkem,  vždy se mi zatím podařilo začátečníky přesvědčit k nákupu "instantního setu " Atmana-620, nebo Hagen- Fluval Roma 90, případně komplet setavíme Zmenší se tak rozčarování a... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 1.8.2010
"bez větších problémů"... Ukažte mi majitele, kterému přežije i labyrintka v "akváriu" tvaru malé koule déle než jednotlivé měsíce... Největším problémem je fakt, že rybka dříve, nebo později chcípne. Nic víc, nic míň. Obchodníci chápou Beťáky jako... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 31.7.2010
Malá akvária jakýchkoli tvarů jsou lidově řečeno na... Čím menší akvárium, tím obtížnější práce pro udržení stabilních podmínek a tak majitel koupí (nejlépe dětem) malé akvárium a v cyklu dní až týdnů se pravidelně opakuje pohřeb rybiček, asi... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 26.7.2010
Díky za reakci Tomáši, mohu s Vámi jen ve všem souhlasit, máte naprostou pravdu, že nežijeme v ideálním světě. Úvodem Vám musím poděkovat, pobavil jsem se při Vaší zmínce o explozivních vlastnostech isokyanurové kyseliny. Sám jsem to nechtěl... celý příspěvek >
Ph mínus, 25.7.2010
HEURÉKA! Konečně někdo racionální v nákupu chemie pro péči o bazén
Modrá skalice ano či ne?, 24.7.2010
Nesmál jsem se Vám za použití   zkratky IMHO, ale za její význam  (IMHO =podle mého SKROMNÉHO názoru), který má v kontextu Vašich argumentů již poměrně zábavný rozměr. Nemáte pravdu - isokyanurové deriváty jsou snadno nahraditelné (i... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 23.7.2010
Ano, jsem rád, že jste byl pečlivější při   opakovaném čtení, ano psal jsem o civilizovaných zemích, z logiky příspěvku vyplývá, že v tomto ohledu nepovažují ČR za civilizovanoiu zemi. Píšete "jen modrou skalici nahradili kvarterní... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 22.7.2010
Hmm, pokud budete pečlivěji číst, zjistíte, že jsem 1. Psal o přípravcích GHC Algicid modrý a GHC Algicid super, a to proto že jediný zástupce algicidů, které obsahují amoniakovou skupinu, vázanou na polymerový řetězec, o kterém na českém trhu vím,... celý příspěvek >
Hnědnutí listů Vavřínu - Bobkového listu, 22.7.2010
Jakmile je po "zmrzlých mužích" dávám vavřín na zahradu, a je tam až do prvních mrazíků, déšť mu nevadí. V létě se musí hodně zalévat, je velice žíznivý. Pravidelně ho přihnojuji standardním Cereritem
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika