Příspěvky uživatele - kopretina384

Neznámá květina, 29.5.2018
To vám krásně kvete. Až rozevře květy ta moje, tak sem něco dám. Jo a uschlé květy odstraňovat?
Neznámá květina, 29.5.2018
Děkuji vám oběma! Netušila jsem, že by denivka mohla být takovýhle skoro obr. Je ted asi 120cm vysoká! Tak to ji hned zítra přesadím.
Neznámá květina, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Vím, že ji znám, ale až rozkvete, ale název stejně asi vědět nebudu. Nejdřív to byl takový prcek, tak jsem moc neřešila, že roste pod révou. Ale ted narostla tak, že už s ní začíná soupeřit. Na fotkách je horní část do révy zanořená, tak jsem při... celý příspěvek >
Skupina keřů, 29.5.2018
Děkuji všem za super rady.
Neznámý keř, 28.5.2018
Prima, když tak prostě ostříhám.
O jakou trvalku se jedná?, 28.5.2018
Jo, už jsem myslela že je to nějaký zázrak.
Zimolez?, 28.5.2018
Takže to není tím, že by třeba měla vody málo nebo hodně a pod. nějaká chyba v péči. Vždycky jsem vajgélie viděla kvést pomalu od jara do podzimu. No a to by se tam mohla dát ta vistárie, jelikož je to poctivá železná houpačka a to by byla nádhera,... celý příspěvek >
Zimolez?, 28.5.2018 Obsahuje fotku
Nebo vajgelie... při mém nedostatečném vzdělání... Keř ještě minulý týden docela slušně kvetl - viz první obrázek - a dnes mě překvapil, jak rychle začal schnout. To tak má být? Je teprve květen!
O jakou trvalku se jedná?, 28.5.2018
Možná tam to lino už zakopaný je. Roste jen takhle z toho jednoho místa. Většinou je všude betonáž, jak už jsem psala, podle tvaru okrajů záhonu je to beton do hloubky cca 40cm. Některé jsem totiž už vykopala.. Vám kvete nádherně, já zatím po květech... celý příspěvek >
Neznámý keř, 28.5.2018
Asi jsem loni přišla po odkvětu, žádná kvítka jsem neviděla. Taky jsem ho nestříhala, jen obrala to suché listí. Je přímo u paty révy, tak s tím zaléváním si to budu dobře pamatovat.
O jakou trvalku se jedná?, 28.5.2018
Podle vašeho návodu jsem našla tavolníkovec jeřábolistý. Už budu tedy vědět, asi budu mít jen do toho jednoho metru.
Neznámý keř, 28.5.2018 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s určením názvu keře
Skupina keřů, 28.5.2018
A na čem se vám Trubač pne? Chtěla jsem si ho pořídit, ale odrazuje mě jeho devastační schopnost, když nemá pevnou oporu. Jaká je vaše zkušenost?
Skupina keřů, 27.5.2018
Tak to nevím, to asi ne, když už aby někde vistárie rostla, tak bych chtěla, aby kvetla krásně. Uvažuju napřesrok o pergole, tak bych jí zkusila dát tam. Děkuju!
O jakou trvalku se jedná?, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Horní listy rostliny začervenalé, jinak celá rostlina zelená. Díky za vaše rady.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika