Příspěvky uživatele - ivap

Nejchutnější rajčata, 9.7.2017
Některá z nich má AEV-VS
Co se zarostlou haldou ornice?, 9.7.2017
Ona ta semena nevyklíčí všechna najednou, ta zásoba je na několik let.  My jsme po stavbě měli lebedou zarostlých přes dva tisíce metrů. Po terénních úpravách jsme hned naseli trávu, vzešlo kdeco - lebeda se vysekala, pampelišky postříkaly, bér... celý příspěvek >
Teckovane hnede skvrny na bylinkach, usychajici listy, 7.7.2017 Obsahuje fotku
Jo, mohla by to být larva, dospělci jsou tmavé, velmi rychlé "čárky". 
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
To sucho letos nastalo dříve skoro o dva měsíce.
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
Tak rusáka mám ještě v zemi, ale o víkendu taky půjde ven. Měla jsem nasazený ještě nějaký španělský z marketu, už jsem ho sázela třikrát nebo čtyřikrát (z vlastní sadby), za normálního roku to byl paličák, letos květy nevyhnal a už čtrnáct dní je... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
Jsem od Přerova, česnek je taky mizerný. Je holt sucho, sníh napadl na zmrzlou zem, takže voda z něj z větší části odtekla, na jaře nic moc nepršelo a v posledních dvou měsících, kdy by měl česnek růst, tak nepršelo skoro vůbec. A v těch "bouřkách"... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 25.6.2017
Známému to vzalo i papriky.
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 25.6.2017
Používal se Actellic, bohužel je jen v 5l balení za cca 11 tisíc, prodej jen osobám s oprávněním. Asi by nebyl problém koupit (máme zemědělce v rodině), ale co s pěti litry?
Co je to za keř, 17.6.2017
Tavola
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Také se mi to párkrát stalo (kompost s obsahem stříkané trávy. vlastní). Uřezala jsem poškozené vrcholy, pořádně prolila vodou a čekala na zázrak, jestli někde vyrazí relativně normální zálístek, ze kterého by se vytvořila nová rostlina. U většiny... celý příspěvek >
Plevel - identifikace, 1.6.2017
Popenec to fakt není.
A zase ty fleky na listech rajcat, 1.6.2017
Bez fotky je to stejné jako věštit z křišťálové koule.
Okurky nevzešly, 31.5.2017
Zajímavé je to, že mně okurky také vzešly mizerně (Konsa F1 z Lidlu), zato po mnoha letech mi vzešla petržel, taky z Lidlu. Špatně mi vzcházely papriky ze Sema i z Moravoseedu, z patnácti semen třeba jen dvě,  semena vyklepaná z koupených paprik... celý příspěvek >
Identifikace květiny, 29.5.2017
schizanthus
Maliččí broučci na malinách, 28.5.2017
Mšice mohou být bílé, žlutozelené, zelené, černé, zelenomodré... je jich hodně druhů. Ustříhnout větvičku můžete, ale ti mravenci vám je stejně donesou...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika