Příspěvky uživatele - rosti&slavik

Staré odrůdy jabloní, 16.12.2013
Pane AB vždyť o tom mluvím.Některé spodní větve vysokokmenu, kde byla, a ještě je nějaká stará, velmi chutná odrůda jabloně jsem z nedostatku jiného místa přeštěpil letními Discovery, Mio.Tak mě napadá, že je v létě stejně nikdo nevezme do huby,... celý příspěvek >
Měření kvasu, 16.12.2013
O kvasinkách mluvit nechci, patří do jiného pojednání.Švestkový kvas je nutně nevyžaduje, protože rozkvaší dobře, a s průběhem kvašení nebývají problémy.Podívejte se zda koláč plave,nebo je ponořen. Zbytkový cukr Vašeho kvasu je ještě dostatečný,... celý příspěvek >
Nejde nastartovat benzínový fukar, 16.12.2013
Do dneška makal jako čert, občas padal z otáček... Pokuste se toho "zmetka" dovést do nejbližšího servisu.Pokud jej máte v záruční době, možná Vám ho vymění, nebo opraví.Pokud jste rozpoznal, že padal z otáček na hubu, možná mu práce... celý příspěvek >
Listovka, 16.12.2013
"Několik záhonů" je blíže nespecifikovatelná veličina, kterou může pokrýt objemové množství cca pět koleček, až po cca pět nákladních aut.Pokud uvažujete nad listovkou, pravděpodobně odplavené zeminy mnoho nechybí. Pravděpodobně to taky nebude... celý příspěvek >
Ošetřování, ochrana meruněk, 15.12.2013
Měl jsem dvě tyto pasti Super cat řádně nastraženy asi čtyři měsíce v kuse, a mohu zodpovědně říci, že jsou na prd.Doposud se hlodavec nechytil ani jeden.Zato jsem nechtěně chytil jenoho krtečka v kalhotkách. Největší potíž s lapáním kořisti... celý příspěvek >
Uskladnění mrkve, 15.12.2013
Na mrkvi je nejzdravější především vysoký obsah beta-karotenu, který mrkev obsahuje ve velkém množství.V těle se beta-karoten přeměňuje na vitamin A, potřebný pro zdravý zrak a sliznice.Kdo je tedy chabrus na oči, a nepozná, že kořenová zelenina... celý příspěvek >
Amaryllis belladonna, 14.12.2013
Jakým způsobem mám přizpůsobit své chování?Chápejte,...období dešťů jsem doposud nezažil?jsou pro tento jev vyčleněny nějaké brožůry?
Staré odrůdy jabloní, 14.12.2013
Pokud se ještě něco nezmění, želbohu ano.Doposud to tak bylo.
Staré odrůdy jabloní, 14.12.2013
Mě nezbývá Vážení přátelé, ak dovolíte, než se srdečně zasmát.Někomu je líto "starých časů",ale proč?důvodem vašich nářků jsou staré odrůdy, nebo poztrácené chuťové pohárky?S tím prvním je snazší něco provést, protože v dnešní době máme širokou škálu... celý příspěvek >
Přepážky ve skleníku, 13.12.2013
Obrázky podhrabových desek jsem si našel na netu.Pokud neexistují jiné, tenčí než jsem viděl, tak ty co jsem viděl mi jako přepážky  mezi rostlinami připadají moc hrubé, masívní,těžké.Vždyť se používají pod plot, a jejich rozměry v CM jsou-šířka... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 13.12.2013
Reklamou na nové odrůdy bylo myšleno představování nově vyšlechtěných hybridů, které většinou pochází od prvovýrobce, šlechtitelé,prodejce.Většinou,a někdy taky né bývá v zájmu informovanosti, ohlašovací povinnosti pod článkem zmíněna informace... celý příspěvek >
Řez Rubínu a jeho dcer a mutací, 13.12.2013
Haloo... Vážení zahradkáři probuďte se, už jste se dívali do zmíněného čísla edice Zahradkáře 2011/1?Copak říkáte na bujné, zarostlé,nestříhané stromky vrbovitého převisu, s větvemi až po zem odrůd Bohémia, Gold Bohémia od pana "Křišťálové... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 13.12.2013
Nejsem si jistý, že mladý pěstitel, nezatížený chuťovými vzpomínkami, dá přednost Smiřickému či Banánovému před Orionem, Rajkou nebo Rozelou. A to já jsem si téměř jistý, že mladý nezatížený pěstitel dá přednost "novým odrůdám" typu Orion,... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 13.12.2013
Chráněná poloha bude zřejmě pomáhat chránit!!!Bude taková, která je tkzv.za větrná, za lesem, za kopcem,nebo bude chránit ať už přirozeným,umělým  izolantem proti infikaci.Chráněnou polohou může být vnitroblok, kde sálavé teplo pomáhá... celý příspěvek >
Rozela, 13.12.2013
Zahradkáři! ano ten termín jsem použil já.Tedy-zahradkáři si v dnešní době vysazují tyto novinky,a nejen je.O produkčních sadech z mé strany nebyla zmínka. Pokud jde o zájem dnešních zahradkářů, myslím si, že se obecně na staré odrůdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika