Příspěvky uživatele - 232.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké zahradní nůžky?, 10.3.2023
Já se osobně důsledně vyhýbám produktům Bahco. Koupil jsem očkovák Bahco PRADINES P11- MADE IN FRANCE. NO větší kopyto se jen těžce hledá. Vyříznout očko, tímto nožem by nesvedl ani Coperfield, nevrtí se sice, jako psí ocásek, ale přídržné pero ho... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 10.3.2023
No jó, když máte pacinky jako z vatičky, je věc jiná. Taže, než něco najdete na ešopech, tak uplyne drahně doby a máte kreditku prázdnou. Ďábelský to výmysl, ten ešop. To abyste se ohlížel po pneu, nebo elektro, aby jste náhodou nepřišel k nějakému... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 10.3.2023
To že Mikov, neudělal dobrou kudlu, je známé a proto se divím, že ještě tady oxiduje.Nožík na brusném kamenu přejetý a v momentě je jako žiletka, není nožík, ale kus plechovky, od Ďábelského masa s fazolí. A kterou revoluci, máte na mysli? Já zažil... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 10.3.2023
A ještě něco, jak znalec víte, že u každého pupenu, jsou skrytá očka, která po vyrašení celou věc vylepší, protože pak mám k dispozici dva klacíky místo jednoho.
Běžná výška stromkového rybízu?, 10.3.2023
Jak můžete takle hloupě kecat!! Igelitový pytel s rostlinným obsahem a radiátor je pro obsah vražedná kombinace. V počátku dojde k zapaření a pak rychlému vyschnutí. Takto „ČP přepravovaná zásilka“, kdy ji místo doručení nechají na poště pohozenou... celý příspěvek >
Běžná výška stromkového rybízu?, 9.3.2023
To prosím neni dehonstace ČP, to je osobí zkušenost!!!
Jaké zahradní nůžky?, 9.3.2023
Vaše volba, nikdo vás do toho nenutil. Při tomto množství stromků, bych já šlhal, daleko na východ a pořídil si něco s plátovaným ostřím. Je to velmi vysoký level, jak kvalitativní, tak cenový.Můžete se mrknout... celý příspěvek >
Běžná výška stromkového rybízu?, 9.3.2023
Pojízdného prodejce bych v žádném případě nedoporučoval, mám k tomu své důvody. Školka je určitá záruka. S tím pytlem, to může být i jinak. Zásilka může ležet i několik dní na poště vedle radiátoru - to je pak radost!!
Běžná výška stromkového rybízu?, 9.3.2023
Určitě jsou v prodeji i vyšší, to proto aby mohla být výsadba hustější a sázejí se na střídačku!! I konejneru je vhodné mít dvě výšky!! Na přloženém propagačním videu,  je ukázka jak je možno, pěstovat rybíz a samozřejmě i angrešt... celý příspěvek >
Štěpařský vosk Moudrý, 8.3.2023
A to se dělá jak?
Jaké zahradní nůžky?, 8.3.2023
Je lepší být komik, než trouba!!! Byli jsme ve vinohradu a ne v nějakém přestárlém sadu, který je potřebné vymýtit i s kořeny. Zde můžete čerpat, jsou tam i... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 3.3.2023
Hele Pepíku, každý dobrý nůž do vinohradu, měl integrovaný sekáček!!
Jaké zahradní nůžky?, 3.3.2023
Jojo chodilo!! dneska se s nožem zřejmě nechodí, protože takový nůž, dnes neumí naostřit, téměř nikdo. A to neni vše. Nůžky použivali také a pokud to byly nůžky s velkým N, které měly plátované čepele, tak ty stály majlant. Přesto, dnešní nůžky,... celý příspěvek >
Jaké zahradní nůžky?, 2.3.2023
Nevím proč jste všichni zatíženi na nůžky. Zřejmě supermaketing fiskars!!! Když to uděláte dorým nožem a odšmiknete to ve větevním kroužku, tak z toho místa už nic neporoste a protože je to ufiknuto dobrým ostrým nožem, a protože pletiva okolo rány... celý příspěvek >
Kultivátor, který i, 24.2.2023
Snad ve výběru pomůže toto: https://www.youtube.com/watch?v=beVatrKmPik
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika