Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva 2022, 22.9.2023
Jeden vinař z okolí mi Soalris taky doporučoval, tak jsem ho chtěl koupit, jinak bych o něm ani nevěděl, i když na forech bylo někde psané, že jsou hrozny náchylné na plísen i když snad ušlechtilou. Z toho důvodu jsem se nechtěl pouštět do nějaké... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 22.9.2023
Pane Mičurine, já letos dával trávníku za barákem po zesečení na zelené krmení i listovou výživu postřikem a záliku, ale to bylo v ta letní vedra. Někde jsem četl zde na foru, že zvažujete koupit révu Ajvaz. Tak se chci zeptat jestli ji máte a jak... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 22.9.2023
Na Jojo zasese hodují včely plus jeho známá náchylnost na moniliovou hnilobu a je to jasné. Elenu a Jojo pěstuju s rozdílem asi jednoho roku stejnou dobu a víckrát se vydařilo Jojo, navíc Elena taky hnije a na listech má šárku. A když jsem dělal z... celý příspěvek >
Réva 2022, 22.9.2023
Já to uvádím jako pradadox, protože MOPR ani v tuto dobu napadený plísní révovou není, je fakt, že jsem jednou stříkal svilušky, aby se jich víc nerozlezlo a jeden postřik Championem, to je jediná chemicá ochrana letošního roku. Sazenice Solarisu... celý příspěvek >
Réva 2022, 22.9.2023
Jak Biancu v těchto dnech pozobávám, je mi líto, že se z ní nebudou dát udělat tak velké hrozny, jaké se mi daří u Festivalnyj. Píše se o ní že má neutrální chutě, ale mně to tak zatím nepřipadá. Chutná mi i Baco Noir, které nemám zasítované a... celý příspěvek >
Nopova folie proti slimákům?, 21.9.2023
Po nopové folie se slimákum leze dobře, na zahradě ji používám. Dnes jsem zjistil, že chutná i myším a podobné havěti. Použil jsem ji jako izolaci ve střeše, začalo zatékat pořád víc, je rozežraná. Biegler
Réva 2022, 21.9.2023
Dnes trhaný jeden z největších hroznů z panenské sklizně odrůdy Bianca dosáhl hmotnosti 170g mám tedy naději, že u starších keřů a při vhodném způsobu vedení má Bianca potenciál dosáhnout ještě větší hmotnosti hroznů. Biegler
Trávník roste nerovnoměrně, 21.9.2023
Odpověděl jste si sám... Biegler
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Nejlepší je pást jalovici přivázanou k dlouhému řetězu a až vypase kolečko posunout ji dál. To je ale vhodné tak pro důchodce a nebo lidi, kteří jsou celý den doma. Tohle je nejlepší způsob jak co nejlépe vypást, menší plochy o kterých mluví... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Ekologové radí, kombinovat ovce s kozama a případně i krávu. Ale pominu-li ty bodláky, tak takovou starou trávu už by naše jalovice nepásla ani náhodou a ani žádná z těch teré jsme měli v minulosti. Musel by ste kosit a krmit ve chlévě, pak by něco... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
U nás nikdy kráva a ani v minulosti 4 ovečky neměly tak vysoký hrant, aby nebylo třeba dosíkat nedopasky. Záleží na složení trávníku, pokud vysejete ze sáčku, není takový problém, u divoce rostoucího už bývá. A pokud nemáte velké stádo, aby to aspon... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Tak vemte ruční kosu a třeba vám porostou i vzácné květiny, proč myslíte, že louky kosí i v chráněných lokalitách? Jinak seču křovinořezem kolem potoka, kde je spousta různé žoužele, ale nikdy jsem žádný takový problém nezaznamenal. Víc ještěrek a... celý příspěvek >
Réva 2022, 21.9.2023
Ke článku, který napsal pan Kotrle o rezistentních odrůdách révy. Je to tak jak píšete s tou rezistencí, jen jsem už někde zaznamenal, že dělají odrůdy přecitlivělé, kterým po napadení okamžitě odumpře pletivo a nákaza se dál nešíří. Mladé hrozny... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.9.2023
Tak to vám také gratuluji já vždycky hodně jedl rajčata přes léto, a nedokázal jsem si ho bez těchto plodů představit, ale nyní co mám tolik révy nahradily je v jídelníčku hrozny. Světe div se... Mám pár keřů už pouze ve skleníku, které pro potřevy... celý příspěvek >
Odruda JOJO, 21.9.2023
Letos Jojo pro změnu z lonska vyzrává dobře a plody jsou velmi chutné. Je fakt, že má někde na plodech plísně protože ničím nestříkám, tak to špatné vždycky oklepu latí. Já dvojčat moc nemám a trojčata si nepamatuju. Jsou odrůdy, které to mají v sobě... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika