Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 11.2.2024
Gloster je dobrá odrůda s velkými pěkně vybarvenými jablky, stromy u mě netrpí ani strupovitostí, ani sazovitostí. Tuto odrůdu si zatím určitě ponechám.
Kadeřavost broskvoně 2024, 11.2.2024
Naprosto souhlasím, i ve fázi zelených (listových) špiček lze ještě postřik provést, většinou to tak dělám.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 10.2.2024
Melrose u mě nedostatečně vybarvené, fádní chuť. Navíc trpělo sazovitostí, která ještě více uškodila vzhledu. Právě letos se s ním nadobro rozloučím a přeroubuji ho na některý z rezistentů.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Nikde nepíšu, kde máte nakupovat, jen jsem vám navrhl zkusit ještě i jiné, osvědčené, odrůdy, protože na opakovaný výsev je ještě čas. Ty moje odrůdy berte jen jako příklad. Rozhodnutí je na vás. A s P. zelím jsem vám chtěl jen ušetřit zklamání, ale... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Rostou vám pěkně . A není chyba dát salát vedle košťálovin, alespoň vám vymezí, kde která odrůda je. Sám jsem míval dříve u malých sazenic květáku, kedlubnů a zelí blízko sebe problém rozpoznat, co je co. Taky proto třeba vysévám jen červený... celý příspěvek >
Roubování angreštu, 9.2.2024
Dnes mám na pořadu roubování stromkových angreštů a rybízů. Budu roubovat německou odrůdu sladkého červeněho angreštu Remarka a odrůdy černého rybízu rezistentní proti vlnovníku rybízovému Titania a Ben Hope. Walter
Roubování angreštu, 9.2.2024
Tady vidím, že vám ještě nikdo neodpověděl. Tedy zkusím odpověď já. Roubovat angrešt a rybíz je třeba poměrně brzy, začátkem února, právě teď je vhodný čas. Roubuji kopulací nebo do rozštěpu na výhony meruzalky, které podrůstají u hlavního výhonu... celý příspěvek >
Betinka🍑, 9.2.2024
mám už jen Karolu a ta tolik narašená není, ale možná je to tím, že je úmyslně umístěna v polostínu za stavbou altánu. Jinak tady v ČB je suma ročních teplot nepříznivá pro pěstování meruněk a tak ani neuvažuji o rozšíření, snad jen kdybych sehnal... celý příspěvek >
Skladování jablek, 9.2.2024
Tak to se omlouvám, jestli jestli můj příspěvek je matoucí, příspěvek je jako pokračování hlavně pro ty, kdo uvažují o podobném způsobu skladování jablek. Přirozeně jablka skladovaná při teplotě blízko nuly se v podstatě nekazí, snad až v případě, že... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
Ta sadba vlevo květák určitě není, tak zbývá kapusta, asi nějaká kadeřavá. Noo, nechci vás, pane Miloši zklamat, ale co zamýšlíte s tím pekingským zelím? P. zelí se pěstuje až koncem léta, výsev zpravidla od poloviny června do poloviny července,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024
přiznám se, že neznám. Píšete, že je to Expres, to je špičaté zelí? Tak dejte vědět, jak poroste. Walter
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024
Při růstu děložní lístky postupně zakrňují, zasychají a odpadávají. To je běžný stav. Pane Miloši, co je to za odrůdu zelí? Listy mi vzhledem připadají spíše pekingské, či čínské zelí?
Skladování jablek, 8.2.2024
V letošní sezóně musím potvrdit, že skladování jablek ve velkoobjemové chladničce mi dává smysl. Z toho asi metráku jablek, co jsem tam nacpal, je asi polovina pryč a narozdíl klasického skladování v mém sklípku nejsou žádná jablka zcvrklá, některá... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem vytáhl v lednici skladované plody odrůd Merkur, Rubelit a Orange Crisp. Rubelit už začíná být trochu přezrálý, dužina bílá, chuť nevýrazná, Orange Crisp je ještě tvrdý, ale chuť příjemně navinulá, dužina nažloutlá, Merkur asi přesně v... celý příspěvek >
Špenát, 8.2.2024
Opravdu obrovský rozdíl teplot na teplotním rozhraní.  Aktuálně Ústí nad Labem 0° a ČB +10,2°.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika