Příspěvky uživatele - 147.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek 2015, 15.10.2016
Já sázím kolem Mikuláše na místa kde česnek předtím nebyl a fakt je to lepší, Sulkou mořím jen 2-3hod. v září, loni jsem zkoušel posypat Gliorexem před sázením a česnek byl fakt větší, ale je to dost drahé.
Hnůj na ovocné stromky, 8.10.2016
No Petře na roční bych použil ten kompost, ten hnůj bych nechal odležet a zapravil až bude pořádně do hloubky vlhko(zatím nehrozí) spíše v druhé půli zimy(dnes už půda často nezamrzá)a ještě prolil vodou kvůli jarním suchům.Spíše řeším, jak hnojit... celý příspěvek >
Poraďte jaké kvasinky, 29.8.2016
Mě se osvědčily obyčejné hlubokokvásné Vinky z každé druhé drogerie + živná sůl, jak píšete namnožit předem v zákvasu z kompotů a do první várky pořádně promíchat a pak postupně plnit sud, ale ten chci stihnout naplnit max. za 14dní, což může být pro... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Kolik kdo máte vijanů na rajčeti?Mě už kvete 10,ale už je to vyšší než já(2m) pěstuji venku klasiku(starty, tornada,bejbina, pollicina),půda pouze prohnojena králičím hnojem na podzim a nyní1x kristalonem plod a květy, bez nutnosti postřiků a dalších... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 3.7.2016
fakt je dost malej, pořádně zkompostovaná zemina na jiném místě bude lepší+sázet tak o měsíc později. Jo a Mílo ten česnek co Vám zbyl, bych sadil jen když to chcete na nať nebo jen jako experiment, do zimy pěkně vyroste, pak pokud zimu přežije bude... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 10.6.2016
no hele já loni poprvé zkusil česnek na vyvýšeném zahonu(20cm) a byl na to extrémní sucho pěknej, ale zalejval jsem fakt často, jinak by lehl. Letos mám taky na vyvýšeném ten ze Slovácka a je luxusní, asi za měsíc půjde ven, tak dám vědět jestli bylo... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 10.6.2016
Ten hnůj jen dobře uležený, vlastně aby z něho byl spíš kompost a pořádně hluboko na podzim zapravit, jak se tvoří hutný škraloup, tak to není ideální struktura, česnek rád okopanou a bezplevelnou půdu, za vegetace hnojím postřikem močoviny, je to... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 5.4.2016
Trávu i česnek mám až 20cm, bez mulčování bych musel zalévat pořád-vyvýšený záhon.Ostatni česneky zatím tak nežloutnou.
Kočky v zahradě, 27.2.2016
Pravda čekal jsem obsáhlejší reakci, ale jasně, jediné co mě napadá je nějaké obyč. prostorové čidlo se solidním dosahem, kde místo debilního pípání bude možnost výběru nějakých třeba zvířecích zvuků, ale nejsem technik a myslel jsem, že to řeší... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 26.2.2016
Potřebuju se koček na chalupě zbavit, chodí tam toulavé a nemocné kočky z okolí(asi klid), kolikrát jsem je našel v rozkladu různě po dvoře, otřesné, fekálie všude možně, mám teď vymazlené vyvýšené záhony plné kompostu a už jsou tam důlky po kočkách,... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 18.2.2016
Já loni zkoušel poprvé Dafne F1 a i tady na Vysočině na volném záhonu v pohodě, vertiko se mi zdá zbytečně pracné, asi zkusím jen tu fólii, letos zkusím Anyu F1, která má být úplně stejná jak Dafne, jen kratší.
Jaké papriky a rajčata?, 18.2.2016
No hele pěstuju rajčata volně na Vysočině ve 425m.n.m. a naprosto v pohodě obyčejná Tornáda, letos zkusím i Spencery a Bejbina, papriky zkusím poprvé, pokud vydrží letní teploty posl. let, tak by to mohlo vyjít, dám pak vědět.
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 1.12.2015
Jen ohledně toho oř. listí, kompost chci mít co nejrychleji hotovej, tak rychle že i štěpka je moc velká a dlouho se rozkládá stejně jako oř. listí, používám jemné piliny, kterých mám hromady, stejně jako jiné druhy listí, které je po mrazech z min.... celý příspěvek >
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
Teď po těch poměrně vydatných deštích bych to určitě nezalejval, napadlo mě tím opláchnout kmeny stromů proti přezimujícím škůdcům a přidat trochu vápna, Rovral je chemie zdraví škodlivá, toho máte ale určitě jen trochu - dávám na hromadu ořech.... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 21.11.2015
No hele ta drť by byla zajímavá jako tenký mulč na jaře, ale na zimu bych nechal určitě záhon volný kvůli plísním, koupil jsem pro jistotu Gliorex, ať je to sicher, jinak cokoliv dáš navrch by bylo při vlhčím počasí velké riziko.Rostou ještě i... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika