Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr stromků ke vchodu, 5.3.2020
přesně tak, co by jako měli psi dělat s tisem, žrát ho? Nejsou to kozy Měla jsem dva psy a mám tisy po celém pozemku - dva dlouhé živé ploty, tři soliterní v rohu, kde měli psi hlídací stanoviště, dvě velké tisové koule, které slouží jako značkovací... celý příspěvek >
Výběr stromků ke vchodu, 4.3.2020
Tak dát něco sloupovitého, co tam nebude vadit?Já tedy tento tvar nemusím, ale jako doplnění třeba zase něčeho kulovitého - proč ne? K cestě mi to přijde jako lepší řešení, než každoročně pižlat stromek. Třeba sakury jsou v tomto rázu, nebo nevím, co... celý příspěvek >
Žlutá barva pod vyhrabaným dubovým listím, 27.2.2020
Tak buď je to z ochmetu na dubu? Nebo něco houbovitého? Od krtka ani vejce to jistě není, na to to nemusím ani vidět Tím jsem chtěla napsat, že bez fotky těžko usuzovat, tak jen tyhle tipy. Konvalinka
Hrab ako živy plot - vysadba v jednom rade, 21.2.2020
Hm, já vám nevím. Jen ty kmeny už to má s prominutím, jak kráva velké, to přece neovlivníte a kolik cm vám pak zůstává na větve(větvičky)? Pak musí být trochu konický, kvůili lepšímu oslunění. Jasně stačí nepatrně, prostě jen aby to náhodou nešlo... celý příspěvek >
Hrab ako živy plot - vysadba v jednom rade, 21.2.2020
Nevím jakové výšky chcete konečný plot? Habr je mohutný, není třeba ho sázet do více řad, i tak vám zabere hodně místa(ve větší výšce) Já mám plot dobře přes 3m, šířku jsem neměřila, ale odhad je 170-200cm... musela bych změřit.  Konvalinka
Chov candátů v jezírku, 18.2.2020
Okouny sháním, stačilo by mi třeba 5ks(do jezera) mám tam jednoho chudáčka(kde se vzal netuším, asi jako malinký s nějakýma jinýma rybama) a chtěla bych mu pořídit kámoše Jenže tady na Moravě nejsou absolutně k sehnání Konvalinka
Nejrychleji rostoucí strom, 14.1.2020
Pawlovnia v dobrých podmínkách, ale není to celkově vysoký strom.
Pozna prosim nekdo tuto pokojovou rostlinku?, 6.1.2020
Nevím tedy co to je, ale krásné je to
Je rostlina papriky jedovatá?, 2.1.2020
Možná hloupý dotaz, nikdy jsem nad tím takto neuvažovala, ale na kočičím foru se otevřela tahle diskuse. Nikdy by mne nenapadlo, že je paprika jedovatá, je? Wiki tvrdí, že ano, jen si nejsem jistá, že nejsou myšleny takové ty okrasné papričky. Nikde... celý příspěvek >
Streptokoky v jogurtu, 15.12.2019
Dle tohoto článku (otázka je, nakolik je správný) jsou ty streptokoky normální součást kvašení, tedy zvlášť se nepřidávají (jako některé laktobacily) takže se třeba na obaly ani nemusí či nemusely uvádět?
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
Tahle otázka mne napadla okamžitě také...
Identifikace rostliny, 30.11.2019
Chtělo by to i detail na listy. Třeba cesmína? Bobkovišeň?
Prosba o pomoc s identifikaciou, 19.11.2019
Né, vůbec vám to nezávidím, vůbec To je vtip Já stejně raděj houby sbírám, než jím, spíš obdarovávám příbuzné a sousedy. Předevčírem jsem zase našla pár malých čirůvek, dostala je na polévku mamka, pro jednu to stačí, pro dva to bylo málo To zleva je... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s identifikaciou, 16.11.2019
Pane Waltře, u vás ještě rostou houby? Pořád hledám, kudy chodím, protože trochu posmoklilo, ale u nás nikde nic Čirůvky jsem našla, je to cca tři týdny. No a pár václavek před měsícem, ale další hned zaschly, bylo horko(a sucho) Ta penízovka, tu na... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Evi, vy jste na to káplaurčitě to bude ono Tak ta ale venkovní není, je to přenosná rostlina, venku nepřezimuje. Takové nemám, protože já bych je 100% zapomněla uklidit
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika