Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sušit česnek, 28.6.2018
Včera jsem vyryl a začal sušit na otočených přepravkách na zeleninu a ovoce ve stínu pod pergolou se zapnutým ventilátorem. V neděli či v pondělí půjde vyvázat do copů a pověsit. Kořeny nechávám, vždyť nezavazí.
IBC kontejner na vodu na zahradě, 14.2.2018
IBC jsou jak v černém, tak i v bílém plasu, v pozinkované kleci na dřevěné paletě i na kovové paletě. Nejlepší je IBC na kovové paletě a po potravinářském použití. I po té zatracované chemii se dají používat, jen je potřeba je řádně vypláchnout. V... celý příspěvek >
Co je to za trávu?, 27.7.2017
Nyní má cca 250 cm a v zemi je asi třetím rokem. Minulý týden jsem si vyryl kořeny, trávu na cca 40 cm zakrátil a zakopal do země ve stejné výšce co rostla. Doufám, že se chytne a poroste.
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 11.4.2017
Vyřešeno, vybral a objednal jsem AL-KO 4736 VSI. Díky vám všem za informace a rady.
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 9.4.2017
Kdybych chtěl elektrickou sekačku, tak to v mém zadání dotazu napíšu. 
Výběr sekačky Stíga nebo AL-KO, 8.4.2017
Doposud jsem sekal s Weibangem 506 SKL, taky se mi dobře jezdilo - kdysi. A šířka? Ty dva či čtyři cm. nehrají pro mne takovou roli. Potřebuji se hlavně točit kolem keřů a stromků a ty větší plochy namísto 20x, projedu 22x. Starost o baterií není... celý příspěvek >
Jak využít mech v trávě nebo se ho zbavit aspoň v části zahrady, 30.3.2017
Jojo, když to napíšeš tak, jak to je - aby se v tom prase vyznalo. Já nechávám mech růst tak jak je, žádná chemie. Zjara vertikutace + 4 tun písku na plochu cca 900m2 + 6 až 8 kg nového semene a pochopitelně hnojivo, na podzim vertikutace + hnojivo.... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 28.3.2017
Včera jsem byl v M. Krumlově v agroservisu Holý, má tam oba stroje od Husqvarny. Perfektně vyvážené, perfektní ovládání. Na YT (i na Amazonu a dalších Webech) jsem viděl testy Makity, kde to Makita vždy vyhrála, ale porovnání bylo s pouťovými... celý příspěvek >
Rosič HECHT, 24.3.2017
Mám Hecht 459. Do výšky sedmi metrů bez problémů, ale jen pokud stojíš na dvoumetrovém, třímetrovém żebříku.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 24.3.2017
Doposud používám hrábě a sekačku na trávu, Hecht 459, jednu dobu taky MTD 202. Na jedné zahradě hafo lipového a ořechového listí (500m2) na druhé ovocné stromy a okrasné stromy a keře (1 400 m2). Z pod keřů listí hrabu rukami, hrábě by větévky... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 22.3.2017
"Hvězdice" má T300 4+4. Jsou nanýtované na nosné trubce. Chtěl jsem trubky mezi noži rozříznout, zakrátit o cca 4 cm a poté svařit, abych měl užší záběr, ale prozatím jsem to vzdal, počkám až po záruce.
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 9.3.2017
To koťátko nastartují (má sytič i pumpičku na palivo), pár sekund počkám, stáhnu sytič a cca 30 sekund čekám na prohřátí (jinak chcípne) Poté přidám "plyn", zmáčknu páčku spojky a jedu. Takže odstředivou spojku to nemá, vana šneku je z plastu, ale... celý příspěvek >
Řez broskvoně, 6.3.2017
Ivan Hričovský: Kotlovitý rez broskyne Ivan Hričovský: Aby broskyne rodili
Stříhání nových malin, 6.3.2017
Ivan Hričovský: Pestovanie malín Rez jarný Malina černica
Rajčata na sušení, 18.2.2017
Samotné rajská jsem nepálil, vždy ve směsi. Když to bylo poprvé (2015), protože byl zlý rok, tak jsem do beček dal vše, co dala zahrada: hrušky, jablka, fíky, rajská, maliny, ostružiny, jahody, rakytník, moruše, rybíz, srstky, jeřáb. Pochopitelně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika