Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nestihla jsem zasadit jarní cibuloviny, 4.12.2019
Dobrý den. Je několik možností. Ještě není zamrzlo a pokud to vydrží do doby až budete v pořádku, pak s cibulkama i hlízkama šup do země. Další možnost koupit substrát a vše vysadit do květináčů a ty potom zasenkovat na vhodné místo. Na jaře pak... celý příspěvek >
Poušť 2018-2019, 21.11.2019
Je to pouhé dva roky, co mně zmrzl zapěstovaný vinohrádek až k zemi. Dva dny v kuse -24C°. Opravdu žádný mráz? Stanislaw
Zemní vrták na sloupky, 21.11.2019
Dobrý den. Vlastním motorový vrták opravdu už hodně dlouho. Používal jsem ho hlavně při sázení dřevin, zahrady mě živily. Ale taky jsem vrtal díry pro oplocení dvou ovocných sadů. Pokud si pamatuju, tak to bylo nejméně 250 děr. Jak dlouho přesně... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 4.11.2019
Dobrý den. Evidentně víte, co všechno je třeba zlepšit. Založte tedy svoje vlastní zahradnictví i s e-schopem a pusťte se směle do podnikání. Pokud to budete dělat líp než naznačujete, tak zájem bude obrovský. Přeju hodně úspěchů. Stanislaw
Slepice přišla o hřebinek, 30.10.2019 Obsahuje fotku
Ránu slepici vydezinfikujte a izolujte od slepic. Oni by jí to jinak roz klovali Jinak pro ní nic jiného udělat nemůžete. Ale zachovejte klid my jsme měli podobný případ. náš pes jedl kost slepice přiběhla k němu a chtěla se podívat ale pes... celý příspěvek >
Identifikácia ovocia, 21.10.2019
Dobrý den. Je to Maclura pomifera, čili maklura jablkovitá. Roste vysloveně v teplých oblastech. Znám u nás jen jeden stromek, který roste v zámeckém parku v Lednici. Je to na Vás, ale raději neochutnávejte, plod je opravdu nejedlý. Stanislaw
Poznáte keř, 15.10.2019
Euonymus europeus, čili brslen evropský. Jako zajímavost uvedu, že jeho dřevo se využívá k výrobě těch nejlepších malířských uhlů. Stanislaw
Co je to za strom? (zpeřený list, "rozinky na šňůrce"), 10.10.2019
Dobrý den. Todle nejspíš bude Sophora japonica, čili jerlín japonský. Jeho lusky u nás dozrávají jen v nejteplejších letech, a pokud je to foceno u nás, tak je vidět, že letošní rok nebyl tak teplý, jak jsme neustále mohli poslouchat varovné protesty... celý příspěvek >
Ocún, 12.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Vůbec se toho nebojte, v přírodě taky rostou ve velkém na loukách a daří se jim moc dobře. Taky mám vysazenou rostlinku na přímém slunci a zrovna krásně kvete. Z jedné cibule 10květů.  Stanislaw
Marhulovy kvas je moc husty, 12.9.2019
Prostě tam nalejte vodu a zamíchejte a je to vyřešené. V pálenici by udělali to samé, aby mohli kvas vysát hadicí, pokud tedy mají vývěvu. Dělám to tak běžně. Stanislaw
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Dobrý den. Toto by mohl být Cercis, čili zmarlika. Ale která přesně, to vážně netuším. Bylo by třeba víc obrázků. Stanislaw
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019
Dobrý den. Podstatná možná pro vás, ale jinak je úplně k ničemu. Běžné sklo UV záření pohlcuje a jak známo, rostlinám se ve sklenících výborně daří. Běžte na YouTube a uvidíte, že polyykarbonátové skleníky se staví skoro po celém světě zcela bez... celý příspěvek >
Něco nového - poradíte?, 14.8.2019
Dobrý den. Todle bude semenáček révy vinné.
Stromky - jak daleko od sebe, 7.8.2019
Podle vás, nic víc...
Stromky - jak daleko od sebe, 7.8.2019
Nesouhlasit klidně můžete, ale zákrsek skutečně znamená, že korunka je založená ve výšce do 90cm od místa kořenového krčku. Nic víc. Prodejce to má označené správně. Stanislaw
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika